Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után furcsa volt a tampon?

Szülés után furcsa volt a tampon?

Figyelt kérdés

Ma 8 hete, hogy szültem.

Az az 5 het vérzés betéttel nekem maga volt a katasztrofa, kb általános ota nem használtam, csak tampont.


Tegnap megjött az első mensim.


Mivel a doki a 6hetesen mindent jónak talált, engedélyezte ugymond a tampont is, szexet is, mindent is.


Most, hiába ezért sirtam kb, kényelmetlen a tampon. Olyan érzés, mintha nem tudnám teljesen felnyomni. Folyamat érzem, hogy bennem van, így kellemetlen. Ezelött sosem éreztem ha használtam.


Tudom, tudom idő, meg stb.


2021. nov. 23. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt fura de én veled ellentétben teljesen megszerettem a betéteket 🤣. Itthonra sokszor csak azt használom. Amúgy igen...idő kell, hogy minden helyrejöjjön. Vagy próbáld a minit de azt gyakran kell cserélni.
2021. nov. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szülés óta nem tudok tampont használni,pedig császárom volt. Folyamatosan piszkál zavar és lehet, hogy furcsán hangzik,de hányingerem lesz egy idő után tőle, amikor felteszem. 3 éves a lányom azóta csak betétezek. Ez már szerintem így marad.
2021. nov. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
8 hónapos nálam Picur és ugyanez volt, néha még mindig fura, de nem annyira kellemetlen mint az elején.
2021. nov. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Megertelek, pár hónapig en se tudtam használni, ugyanaz volt, amit írtál, hogy furcsa, rossz erzes volt, hogy ott van. De par hónap után ujra normálisan tudtam használni, szerintem neked is jobb lesz idővel.
2021. nov. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is fura volt, àt is szoktam a betètre, pedig előtte utàltam.
2021. nov. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szülés elött csak tampont használtam

Szülés után megszerettem a betétet

Ha itthon vagyok,betétet használok,ha mennem kell valahova berakok egy tampont

Majd megszokom újra,ha mennem kell majd dolgozni,ami még odébb van

Jövőre érkezik a tesó

2021. nov. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!