Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egésznap nyilallik a hasam...

Egésznap nyilallik a hasam alja. Meg olyan furcsa fájdalma vannak. Nem összehúzódás hanem keményedesek plusz idegileg is robbanekony vagyok ma. Ez most mi lehet szerintetek? Jóslo vagy valami komolyabb? Vagy a front okozna ilyen gondokat?

Figyelt kérdés
Orvosom sajnos nincs a héten elutazott ....Köszönöm szépen előre is a válaszokat vagy azt hogy egyáltalán foglalkoztok velem. 36hkm

2013. szept. 18. 16:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Én a múlt hetet kezdtem így, az eredmény annyi lett, hogy egy hét alatt egy ujjnyi tágultam. Én még jóslófájásoknak sem mondanám őket, mert tényleg csak görcsölgetések, vagy nem is tudom pontosan megfogalmazni. (Bár első baba, így fogalmam sincs, hogy milyen egy igazi vagy egy jósló fájás.) Az orvosom szerint ha annyira nem visel meg, hogy vígan sétálgatok, dolgozok, akkor ezek még nem jóslók.

36 hkm

2013. szept. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normalis :-) ne aggódj !! Az utolsó hetek sok meglepetést tartogatnak !! Nekem is nyilal, de szerintem azért mert mar szulopozban van a baba, es igen alul :-)!


Nyugi, nem jo a nyűgosseg nem változtat semmin sajna :/

39hkm

2013. szept. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem is nyilallgat, idegbeteg vagyok, már magamon lepődök meg. :D

37hkm

2013. szept. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok a kedves válaszokat !!!!! Azt hittem letorkollo kommentár lesz de ez Kellemes meglepetés !!!!! Köszönöm nektek !!!!!!:-):-) Szerintem is valami tágulás féle lehet. ...
2013. szept. 18. 17:35
 5/10 anonim ***** válasza:
Dettó.....a combomig nyilal és hülye is vagyok.
2013. szept. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sajnos reggelre sem jobb állandóan keményedem..szülésznőm felhivtam azt mondta tipikus jóslo feküdjek annyit amennyit csak tudok. A front állítólag nagyon sok kismamának okozott gondot. ..
2013. szept. 19. 06:12
 7/10 A kérdező kommentje:
A derék fájás az valami brutális !!!! Hogy tud ennyire fájni egy derék. ..??
2013. szept. 19. 07:23
 8/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Bár én még csak 31+4 hetes vagyok de a derekam és a hátam meg a szemérem csontom nekem is brutálisan fáj! Éjszaka mikor felkelek hogy majd ki megyek a mosdóba végig nyilall a fájdalom még a combomba is és sokszor van hogy egy pár másodpercig csak sántítok!

Első baba lesz! Kedves kérdező neked fiú vagy lány lesz?

2013. szept. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kislány:-)
2013. szept. 19. 08:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem többen mondták hogy akik kislány babát vártak nehezebb volt a terhességük bár szerintem ez mindenkinél más! Gratulálok a babához :)
2013. szept. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!