Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tudom, hogy nem lehet pontosan...

Tudom, hogy nem lehet pontosan megmondani, de mire tippeltek? Az alábbi tünetek alapján mikor szülök?

Figyelt kérdés

39 hetet töltöttem ma. Csütörtöktöl folyamatos jóslófájásaim voltak, ami szombatra múlt el. Aztán tegnap semmi fájdalom. 1 ujjnyira vagyok nyitva, tegnap kicsöpögött egy kevés elötej, ma reggel elment a nyákdugóm, azóta folyamatosan fáj a derekam.

Mennyi idöt adtok még a nagy eseménynek? 2-3 nap? Vagy elöbb?


2010. szept. 5. 11:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
holnap :)
2010. szept. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Csütörtök:-) Pont így volt nekem is csütörtöktől jósló szombaton irány a kórház mert azt hittem szülök,de nem :-) Aztán csütörtökön reggel részletekben elment a nyákdugó az 5 perces fájások alatt!Szóval én ezért "tippelem" csütörtökre :-)

Könnyű szülést!Majd megírod nekem végül melyik nap szültél?

Üdv.A

2010. szept. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem a köv héten meglesz a babád,minden jel a szülésre mutat.Szerintem szerda körül meg is lesz.

Nekem progis császárom lesz másfél hét múlva de én már ma is mennék a műtétre ha lehetne.

Könnyü szülést és sok boldogságot.

37 hetes pocis

2010. szept. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat, mindenkit felpontoztam! A férjem ma vett ki egy hét szabit, kíváncsiak voltunk, hogy bele esik-e a szülés és tényleg ilyen közel van:) holnap megyek dokihoz, lehet már akkor úgy készülök.

Mindenképpen megírom mikorra lett meg! Köszi mégegyszer!:)

2010. szept. 5. 12:04
 5/15 anonim ***** válasza:
szerintem is holnap
2010. szept. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

szerintem a 7közepén már szülni fogsz!huh,de izgi,gyors,fájdalommentes szülést neked!azt írd meg,h mi volt és mikor bújt ki a kismanó

vigyi magatokra,egy kalappal

2010. szept. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

11:40-es vagyok

Nos, hogy vagy? :-)

2010. szept. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
23:07-es vagyok!tényleg,miújság?az is lehet,h már a szülőszobán vagy? :-)
2010. szept. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Még mindig 11:40-es

Na mizujs?

2010. szept. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok!!

Végül rendszerezödtek nagyjából a fájások, aznap este elkezdett szivárogni a magzatvíz. Fél éjfélre értünk be a kórházba. 4 óra vajúdás után 03:40-kor megszületett a kislányom 2950 grammal.:)

Ma reggel jöttünk haza a kórházból.

Köszönöm mindenkinek a szorítást és érdeklödést!!!:))

2010. szept. 9. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!