Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki tudja megmondani, hogy dr...

Ki tudja megmondani, hogy dr Pásztor Norbertnél mennyibe kerül egy szülés és egy vizsgálat? Szeretnénk még egy gyereket és az elsőt nála szültem (nem volt fogadott orvosom csak épp Ő volt ügyeletben). Nagyon meg voltam elégedve vele.

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 14:59
 1/4 A kérdező kommentje:
dr Pásztor Norbert a szegedi Női Klinikán dolgozik.
2011. szept. 13. 21:17
 2/4 anonim ***** válasza:
A magánrendelésen 6.000 forintot kell alkalmanként fizetni, ez havonta egyszer van. Rákérdeztem, hogy mennyiért vállalja a szülést, azt mondta nem mond árat, rám bízza, amennyit gondolok. 40-50 ezer forintot fogok neki adni. Örülök, hogy meg voltál vele elégedve :) Én is sok jót hallottam róla, ezért is választottam őt!
2011. szept. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Sok szerencsét kívánok a szüléshez és sok örömet a babázáshoz!
2011. szept. 14. 13:51
 4/4 anonim válasza:
Sziasztok! Dr Nógrády Miklósról tudja valaki, hogy mennyiért vállal szülést?
2016. júl. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!