Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért jó az, hogyha nem...

Miért jó az, hogyha nem nyomunk szülés közben, hanem 'kilélegezzük a babát'?

Figyelt kérdés

2021. nov. 28. 15:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

🤣

Nem, nem jó. Sőt nettó hülyeség.

[link]

Olvasd el.

2021. nov. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem akkor kell ellélegezni, elsóhajtani, amikor még nem kellő nagyságú a tágulás és ha nyomez és kijön a baba, szanaszét szakadhatsz odalent
2021. nov. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Itt arról van szó, hogy nem akkor nyomsz, amikor az orvos mondja. Sokszor megmondják, hogy na most nyomj, az baromság.

Egy idő után a testes "magától kilöki" a babát, érzed a visszatarthatatlan nyomás ingert és szinte magától nyomodik ki a baba.

2021. nov. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
Amúgy te vagy az aki pikszike instás minden létező megnyilvánulásába belekötsz?
2021. nov. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3%
4-es És ha igen, miért baj?
2021. nov. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
A második szülésemnél olyan toló inger jött, hogy közöltem is, hogy én ezt nem tudom visszatartani, nyomni kell. S nyomtam. Hát védelem miatt mondta a szülésznő, hogy ne, de a kijelentések után nem szólt, "hagyott nyomni", nem is tudta volna egy doki sem visszatartani.
2021. nov. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
5. Szomorú és szánalmas hogy nincs más szórakozása. 😂
2021. nov. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%

#6

Ugyanez volt nekem a 3.nál...

2021. nov. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
20%
Nem szabad nyomni, a tágulás és a szétszakadás miatt.
2021. nov. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem itt a kérdező nem arra gondolt, hogy el kell sóhajtani a fájást és nem szabad nyomni. Állítólag nyomás nélkül is megszületne a baba, mert a nő teste tudja, mit kell csinálnia és a mèhösszehúzódások kiprèselik a babát a szülőcsatornán keresztül. Hogy miért jó? Csak találgatok, de valószínű kevesebb trauma éri a szülőcsatornát és a környező szöveteket, van ideje alkalmazkodni a babához.
2021. dec. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!