Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális ez a gyermekágyi vérzés?

Normális ez a gyermekágyi vérzés?

Figyelt kérdés

4 hete szültem császárral, már kB. 8-10 napja egyáltalán nem vérzek napközben, csak reggel, székeléskor. Gondolom, hogy az erőlködés miatt. Normális ez, vagy lehet ebből baj?


(És biztos a hüvelyemből jön, mikor kitörlöm, látszik.)



2021. nov. 30. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Normális ha nem büdi. Az erőlködés hatására kipréselődik.
2021. nov. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Normális,mert szülés után,vérzés más mindenkinél.Valakinek 6 hét valakinek 8 hét.
2021. nov. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtatást. Aggódtam, hogy a belső varratokkal lehet valami baj az erőlködés hatására.
2021. nov. 30. 12:28
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még 7 hetesen is volt egy kis maszatolás. Dokihoz mentem, és mondta, hogy ez még mindig az. Erős, élénkpiros vérzés nem lehet, az gyanús, vagy ha nagyon sűrűn sötét darabos.
2021. nov. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!