Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Erős vérzés a szülés után,...

Erős vérzés a szülés után, normális ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 6 hete szültem és a gyermekágyi vérzésem is okés volt, nem volt túl sok viszont eléggé elhúzódott aztán kb.6 napig nem jött semmi. Az után borzasztó erős vérzésbe kezdtem. Nem tudom, hogy ez már menstruáció vagy még tisztulás. Ennyi vért még sose tapasztaltam és már 4 napja. Egy betét egy-két óra alatt megtelik- darabkás is, kicsit görcsölök.Amúgy a kicsi nem szopizik (nem fogadja el) viszont fejek. Szerintetek ez már menstruáció? Kinek mikor jött meg és meddig tartott ill. milyen erős volt? Picit már kezdek parázni ennyi vér láttán.

2018. jan. 28. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Nem normális, én elmennék nőgyógyászhoz. Amúgy is aktuális a szülés utáni hatodik heti kontrollvizsgálat.
2018. jan. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Előttem szólóval tudok egyetérteni. Nem normális, irány az orvos. 6 hetes kontrollról nem is beszélve.
2018. jan. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb ilyenkor jött meg a menstruációm, nem tudtam szoptatni csak 2 hétig. :(
2018. jan. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok.

Menj dokihoz, azt elfelejtettem írni, amúgy is most esedékes.

2018. jan. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet menstruacio igen, van akinek megjon a 6 het verzes utan. Nekem az elso menstruaciom nagyon eros volt.. nagyon.

De ahogy tobben irtak mar, mivel amugy is menned kell kontrollra, mindenkepp orvos, es akkor kiderul hogy tenyleg normalis es menstruacio-e vagy sem.

2018. jan. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon durva volt az első menstruáció,8 hónapra jött meg (szoptattam). De azért menj dokihoz! Amúgy is kontroll...egy uh-t megér a dolog.
2018. jan. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ma az után picit jobb lett kevesebb volt. Nar meg mindig több de már nem tartom vészesnek. Igen a kontroll az esedékes. 9.re van időpontom. Holnap ha csak nem hagy alá akkor megyek is!
2018. jan. 28. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!