Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez már a szülés közvetlen...

Ez már a szülés közvetlen előjele lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma töltöm a 39.hetet. Eddig semmi bajom nem volt, de ma délelőtt egyik percről a másikra az alhasamban, keresztcsontomnál, szeméremcsontomnál tompa fájdalom, feszítô érzés jelentkezett, de csak ha mozgok. Ha ülök, állok, nem érzem.

Mostanra már csak bicegve tudok járni. Baba mozog.

A nyákdugó 2 hete elment.

Tapasztalt valaki ilyet?

Közeledik a szülés és maradjak nyugton, vagy meg kellene magam mutatni orvosnak azért?



2021. dec. 3. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Jaj ha az a fájdalom nekem csak az utolsó hetekben jelentkezett volna, én lennék a legboldogabb. Ez szerintem még nem az. Rendszeresek és rövidek a fájások, amikkel majd szembe kell nézni
2021. dec. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyértelmű nem szülési fájdalom, mert nem ciklikus, hanem csak a mozgás váltja ki. De elég rossz, amiatt, mert akadályoz a közlekedésben.
2021. dec. 3. 16:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá az orvsonál, meg inkább valami idegbecsipödésnek tünik, arra pedig tudnak valamit adni.
2021. dec. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt ez amikor a baba behelyezkedett, és a feje nyomta a szeméremcsontom, ha pedig pluszba befeszítette magát, akkor nyilalló fájdalmat éreztem a méhszájamba. Végül 40. hétre szültem.
2021. dec. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem is olyasmi érzés, hogy ott feszít a feje, teljesen a szeméremcsont mögötti részen. Nem vészes, de határozott érzés.
2021. dec. 3. 16:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is megvan ez már vagy két hete. Még nem szültem meg.
2021. dec. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem szülés lesz,becsipődés,joslo
2021. dec. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!