Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szivároghat a magzatvíz?

Szivároghat a magzatvíz?

Figyelt kérdés

37 hetes terhes vagyok.

Ma kezdődtek nálam a rendszertelen de elviselhető fájások.

Reggel pisi után és pàr perce is valami folyt. Megszagoltam (tudom nem túl gusztusos) de nem pisi.

És nem is nyálkás váladék. Szóval egy teljesen folyékony valami az ami mindig van..

A 36 hetes vizsgálaton a doki nem csinàlta meg a kotelezo méhszáj vizsgalatot szoval nem tudom mi a helyzet…



2021. dec. 14. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Ha folyik, akkor állandóan folyik, legalábbis nem egy alkalommal. Ha nagyon aggódsz, lehet venni drogériában magzatvíz szivárgási tesztet.
2021. dec. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A magzatvíz édes illatú és folyamatosan szivárog
2021. dec. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nos en ellent mondok az egyes és kettes valaszolonak. Engem is ezért néztek hülyének és haza is kuldtek a kórházból. Majd nem győztek sokkot kapni, mikor igazam lett. Mert valahogy úgy repedt meg a burok, hogy a baba amúgy pont eldugaszolta a szivárgást. Aztan ha így mozdult jött ki. Aztan megint nem. Akkoriban hiány cikk volt az a betét ami ki tudja mutatni ha a magzatviz szivárog, de egy próbát megér szerintem.
2021. dec. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer úgy repedt meg, hogy minden azonnal elfolyt, és egyszer burok tetején, ahol a gyerek feneke is volt. És pont az volt mint az utolsónál, hogy hol jött, hol nem. Amikor felállt vagy úgy mozdultam, akkor jött valamennyi, és először azt hittem a gyerek feje megnyomta a hólyagom. De én is megszagoltam, mert teljesen átlátszó volt, és tényleg magzatvíz volt.
2021. dec. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem repedt meg, kórházban repesztettek burkot, de szülés előtt 1-2 héttel a korábbi bő vizes folyáshoz képest is extrém sok vizes folyásom volt. És pont azért volt gyanús, mert felültem és kicsorgott egy csomó, nem tudtam megakadályozni, és azt hittem magzatvíz. Kórházban is megnézték, de tényleg csak folyás volt. Szóval bármi lehet. De ha aggódsz, drogériában is lehet kapni ilyen betétet, ami nézi.
2021. dec. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nem mindegy, hogy magzatburok hol reped meg a szülés miadt. betét és teszt kimutatja, ha magzatvízed folyik.
2021. dec. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ma arra keltem, hogy valami nagyobb dolog kijön belőlem és nem tudom vissza tartani.

Rohantam is a mosdóba mert az első terhességnél nem volt ilyenem és megijedtem.

Pisiltem, és éreztem ahogy ez a nagyobb dolog csak kicsusszan belőlem.

Ezt kísérte egy nagyobb mennyiségű folyás is előtte ami víz szerű volt…


Na most ez vagy a nyákdugó lehetett mert tegnap óta fájásaim vannak.

Vagy nyákdugó + magzatvíz..

2021. dec. 22. 05:24
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nyákdugó+magzatvíz lehetett.

Majd írj a fejleményekről :)

2021. dec. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!