Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akkor is folyhat (szivároghat)...

Babi0906 kérdése:

Akkor is folyhat (szivároghat) a magzatvíz, ha a nyákduó még nem ment el?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 16. 07:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

persze, nyákdugo nem is mindenkinek van.

nekem pl erös folyásom volt végig, habár valami nyákosabb folyás volt a 37-ik hét körül.

mikor elindult a szülés hamar elment a magzatvíz és elötte nem volt nyákdugó vagy ilyesmi.


de pl egyik barátnöm reggel kiment wc-re és a bugyin volt egy nagy nyákos véres csomó. majd bement a kanappéra, eldölt és elfolyt a magzatvíz.

2012. ápr. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
barátnőmnek múlthéten elkezdett szivárogni, a burok felül repedt meg, ezért nem volt vészes a folyás, de szerencsére észre vették, 31 hetesen a múlt héten sajnos meg kellett szülnie kislányát, szerencsére minden rendbe !!!
2012. ápr. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nekem eleve van némi folyásom a terhesség elejétől,ez színtelen,szagtalan.Így,hogy fogok tudni különbséget tenni a magzatvíz és ez között?
2012. ápr. 16. 08:03
 4/12 anonim ***** válasza:

[link]


lehet kapni a patikában egy tesztcsíkot

2012. ápr. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Elsö vagyok.


a teszt csík tényleg jó, nekem a dokim nézte csak ezt.


DE könnyen meglátod. ha elkezd szivárogni a magzatvíz az enm áll el csak úgy, föleg ha elfekszel álltalában még több jön.

Beteszel egy zsepit, majd figyelsz, ha átnedvesedik kicseréled, majd újat ha ez több órán keresztül megy és folyamatosan átázik akkor magzatvíz. ha órák telnek el de semmi átázás nincsen közben akkor csak folyás.

2012. ápr. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szupi,köszönöm :) Csak nem maradok le a saját szülésemről :)
2012. ápr. 16. 09:41
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is nagyon félek attól, hogy nem fogom észrevenni, ha szivárog a magzatvíz. :(


Olvastam itt olyat, hogy 2 hete szivárgott valakinek, de annyira kevés volt, hogy nem vette észre.

2012. ápr. 17. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Persze, nekem teljesen zárt volt a méhszájam, nem ment el a nyákdugó. Egyszercsak fekvés közben egy reccsenést éreztem, és a következő pillanatban már el is kezdett folyni a magzatvíz.
2012. ápr. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 E61 ***** válasza:

Sziasztok!Annak idején (4 éve) én is paráztam ettől a magzatvizes dologtól, de higyjétek el, hogy észre lehet azt venni!Nem olyan vizes állagú, mint a pisi, kicsit nyálkásabb, színtelen (remélhetőleg...), szagtalan. Én akkor éreztem egy kis pukkanást, amikor lefeküdtem volna aludni, onnantól kezde kökés szerűen folyt a magzatvíz, valahogy olyan érzéssel, mint amikor nagyobb mennyiségű menstruációs vér távozik a hüvelyedből...Amikor bementünk a kórházba rá 1,5 órára, megvizsgált az ügyeletes és ő "piszkálta"ki a nyákdugót. El sem akarta hinni, h itt már folyt magtazvíz, nekem nem is hitt csak a nővérnek, aki szerencsére tanuja volt az egyik "víz-hullámnak"...

Onnantól kezdve véres váladék (gondolom a nyákdugó) is jött a magzatvízzel együtt. 4éves és 23+1 napos kiscsajszik anyukája.

2012. ápr. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mások meg azt mondják,hogy van egy jellegzetes szaga. Na erről beszélek,mindenkinél olyan más :)
2012. ápr. 17. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!