Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a teendő, ha császárral...

Mi a teendő, ha császárral szeretnék szülni?

Figyelt kérdés

2022. jan. 1. 22:56
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
71%
Magánkórház, kicsengeted a kért összeget és úgy szülsz ahogy akarsz.
2022. jan. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 A kérdező kommentje:
Államiba nem lehet?
2022. jan. 1. 23:04
 3/58 anonim ***** válasza:
57%
Nem étterem, hogy rendelj. Műtétet orvosi indokkal végeznek, mivel veszélyes. És ne gondold, hogy császárral szülni jobb. Itt a gyakorin keress rá: általános vélemény annál, aki mindkettőt megtapasztalta, hogy sokkal jobb a természetes úton.
2022. jan. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
57%
Így van, nem kívánság műsor
2022. jan. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 A kérdező kommentje:
Sok kismama mégis el tudja intézni, azt hogyan akkor? Én is el szeretném. Pénzért mindent lehet.
2022. jan. 1. 23:14
 6/58 anonim ***** válasza:
85%
Igazad van pénzért mindent lehet. Bemész a magánkórházba és kifizeted.
2022. jan. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
67%

Volt 2 császáros szülésem, mert nem volt más módja, de ha választhattam volna, akkor rendesen szülök. Én az első műtét után fél évig jártam vissza a kórházba a fellépő komplikációk kezelése miatt, a második után csak pár hétig voltam nagyon szörnyen és tovább 5 hétig nem tudtam rendesen használni a hasizmom. Tudod te, mi mindenhez kell a hasizom? Pisilni, nevetni és reggel az ágyban felülni is tortúra volt. A kórházban láttam az előző nap szült kismamákat, furtva vitték a kiskocsiban a babájukat fürdetni, én meg mint egy hadi rokkant döcögtem a felvágott hasammala csecsemő osztály felé.

Nem mondom, hogy mindenki ilyen béna, vannak szuperanyák és fájdalmat nem ismerő, azonnal gyógyuló hős asszonyok is. De tényleg ezt akarod egy pár centis varrás helyett?

2022. jan. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 A kérdező kommentje:
Persze, hogy tudom, orvos vagyok :)
2022. jan. 1. 23:47
 9/58 anonim ***** válasza:
79%
Lol 8
2022. jan. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
73%
Dehogy vagy orvos. 🤣
2022. jan. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!