Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mindig ugyanahhoz a dokihoz...

Nacebee kérdése:

Mindig ugyanahhoz a dokihoz jártam már a terhesség elött is-magán úton, mivel másik városban van és körzetileg nem tartozom hozzá. Hogy fogadjam fel?

Figyelt kérdés
szeretném ha ő lenne ott szülésnél és szerintem neki is és nekem is ez egyértelmű,de azért felfogadnám.mit mondjak neki konkrétan?
2010. szept. 9. 09:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Az én dokim is másik városban van, mivel előtte hozzá jártam, a terhességet is ő állapította meg, automatikusan oda hívott vissza terhesgondozásra, ez természetes volt. Amúgy én simán megkérdeztem tőle, hogy elvállalja-e, hogy levezeti a szülésemet is. Azt felelte, persze, természetesen. Minden jót és nagyon boldog babavárást! Üdv, 9 és fél hónapos kisfiú anyukája
2010. szept. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!