Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit éreztetek mikor kibújt az...

Mit éreztetek mikor kibújt az első kisbabatok?😃

Figyelt kérdés
2022. jan. 21. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Megkönnyebbülést. 1,5 óta tolófájás után, csak azt éreztem, hogy végre vége. 24 órája talpon voltam, nagyon kimerültem. Hetekig nem éreztem mást, csak kimerültséget, bizonytalanságot, szomorúságot. Nála nagyon nehezen jött a kötődés.

A másodiknál az első pillanattól fogva a föld fölött lebegtem a boldogságtól és azonnal szerelem volt első látásra.

Pedig mindkettőt terveztük, vártuk, imádtam már a pocakban.

2022. jan. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Eufóriát. 18 órát vajúdtam, a vége nagyon kemény volt, de azt a percet, mikor először megláttam, sosem felejtem el, olyan katartikus élmény volt :)


Imádtam, az első pillanattól kezdve.

2022. jan. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Fizikailag ürességet, lelkileg határtalan boldogságot mind a 4x.
2022. jan. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A legelső gondolatom az volt, hogy "sikerült!". Rögtön utána pedig, hogy "sírj fel!" (Szerencsére azonnal felsírt, amint kitisztították belőle a trutyit, de nekem nagyon hosszú másodperceknek érződött.) Amikor pedig a mellkasomra tették, akkor egyszerre éreztem végtelen örömöt, megnyugvást, hogy mindketten jól vagyunk és meglepettséget, hogy mennyire nehéz. Aztán pedig egy kis pánikot, hogy akkor mi most őt hazavihetjük.
2022. jan. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Megkönnyebbülést. Meglepő volt, hogy azon nyomban eltűnt a fájdalom.
2022. jan. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Először csak megkönnyebbülést a 14 órás vajúdás után. Az igazi anyai érzések csak 1-2 óra múlva jöttek, amikor picit pihentem. Sírtam a boldogságtól, amikor behozták mellém a kórterembe, gyönyörködtem benne. 🙂
2022. jan. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Megkönnyebbülést
2022. jan. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
"Végre"
2022. jan. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Szo szerint leirhatatlan... Egesz addig a pillanatig nem hittem,hogy letezik ilyen erzes,amit egyszeruen keptelenseg szavakba onteni... Azt hittem "tuloznak". De en tenyleg. Tenyleg nem tudom leirni. (Hozza tartozik,hogy konnyu szulesem volt halistennek,aranylag hamar tortent,es kevesbe fajt,mint gondoltam,es mar a szuletes pillanataban el is felejtettem az egeszet.)
2022. jan. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%
Semmit. Apátiát hónapokig, és azt, hogy ez tévedés volt. Aztán idővel magamhoz tértem. De szar volt.
2022. jan. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!