Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány évesen terveztétek az...

Hány évesen terveztétek az első kisbabátokat?

Figyelt kérdés

Minden úgy alakult ahogy elterveztétek?

Nekem nem, a kálváriám elég hosszú, előre is elnézést érte! Én 23 éves korom körül szerettem volna babát, viszont 17 évesen az egyik tesióra alatt rosszul lettem, véreztem, hányingerem volt, és jobb oldalt nagyon erős görcseim voltak. Azonnal kórházba vittek, ahol kiderült, hogy a jobb petefészkem tele van cisztákkal, és azok közül az egyik okozza a tüneteket, később kivették a petefészkemet, a bal oldalinál pedig megállapították, hogy a petevezetékem elzáródott és meszes, így későbbiek folyamán azt is el akarták távolítani. Barátomnak, aki hat évvel idősebb nálam, közöltem, hogy köztünk mindennek vége, nekem soha nem lehet gyerekem, és nem akarom őt így bántani, hiszen neki minden vágya egy kisbaba volt. Napokig sírtam mire beletörődtem, párom nem hagyott el, még jobban szeretett és támogatott mint előtte. 18 és fél éves lehettem amikor görcsölni kezdtem, erős hányingerrel, azonnal rohantunk a nőgyógyászatra, ahol vért vettek, mert uh-n semmit nem láttak, de rögtön a petefészkemre gyanakodtak. Másnap amikor visszavittem a véreredményemet, az orvos azonnal elküldött hüvelyi uh-ra, mert a hcg szintem az egekben volt. Az uh-n a nővérke csak annyit tudott ismételgetni, hogy petezsák, ott egy petezsák!!!!!!! Csak sírni tudtam, nem bánatomban, bár bizonytalan voltam, hiszen ilyen fiatalon nem számítottam semmi jóra, sem a családomtól ,sem senki mástól. De 9 hónap múlva csodaszép kisfiam született, bár kis tesóra nincs remény, mert a méhem nem bírna még egy szülést, sajnos a szülés majdnem az életembe került de legalább én is átélhetem az anyaság örömeit!!!!!!!!! Egy boldog 5 hónapos napsugár anyukája!


2014. jún. 10. 11:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

25 éves korom körül szerettem volna, de 28 lettem mire minden elrendeződött körülöttem és elterveztük a babát. Ő azonban akkor még nagyon nem akart jönni, így már betöltöttem a harmincat és most fog csak megszületni az első baba.

38hkm

2014. jún. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
36%
Minden úgy alakult, 16 éves koromig. Ekkor már menyasszony voltam, a fiúnak nem lehetett gyerek, szétmentünk, egy év múlva már az új párommal terveztük a jövőt, akit a mai napig szeretek és sosem felejtem el, de az élet úgy hozta, hogy ő külföldön én itthon. Vele fogant meg a lányom akit 2 hónaposan elveszítettem koraszülési komplikációk miatt. 3 év múlva, egy beletörődött kapcsolatomból született a nagylányom. Azóta külön vagyunk, van egy új párom, vele minden ok, jön a kistesó, de egy dolgot tudok. Ebben az életben csak magamra számíthatok, ha gyereket vállalok azt magara vállalom, mert egy férfiban sem lehet annyira bízni, hogy rátegyem az életemet. Jól vagyok, dolgozom, nevelem a lányom, időnként elszakad a cérna, de azt érzem, hogy sínen vagyok és minden erőmmel azon vagyok, hogy maradjak is. :)
2014. jún. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

2es, ugye csak elírtad a korod?


Én 23 évesen szerettem volna, tavaly töltöttem be, férjnél vagyok, most a 25 a következő időpont :)

2014. jún. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is 23 éves koromra tervezem a kisbabát, eddig minden sínen van hozzá:)21L
2014. jún. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 25-ig szerettem volna szülni, de úgy alakult, hogy minden körülmény, (esküvő, saját ház, kocsi, kellő munkaviszony) csak 28 éves koromra volt adott, és ekkor vágtunk bele. Rögtön sikerült, így 29 évesen szültem.
2014. jún. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
22 voltam amikor elgondolkodtunk a parommal a gyerekvállalason. Akkor még korai volt, hiszen egy kis szobaban laktunk masokkal egy albérletben, egyetemre jartunk. Azóta lediplomáztunk, 2 évig dolgoztam én is már mikor megfogant a kisfiam, egyedül élünk egy 3 szobas albérletben és összeházasodtunk. 20 hetes a kisfiunk :) Gratulalok nektek!
2014. jún. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ember tervez, Isten végez.

1. baba 26 évesen tervezve. Sikerült is 2 hónap múlva. Pár hetesen elvéreztem.

2. baba idén, 32 évesen sikerült, és a kislány 25 hetesen meghalt bennem.

Nem tervezek, csak sodródom az árral.

2014. jún. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
21 évesen estem teherbe,párom 27 volt. Esküvőt terveztük már ,a baba érkezése előtt össze is házasodtunk.22 voltam mire megszületett. Örülök,hogy így alakult ,nem bánom,hogy fiatal anyuka lettem :)
2014. jún. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Most vagyunk 22 évesek a párommal, idén lesz az esküvőnk, ên màr nagyon szeretnék gyereket, de sajnos a körülmények még nem adottak hozzá, így 25 éves korunkra tervezzük a babát :)
2014. jún. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én szerencsés helyzetben vagyok, nem volt olyan sosem, hogy "tervezem vagy nem tervezem". 2012. nyarán viszont mélypontra kerültem, egyszerűen semmi nem volt jó, a legrosszabb dolgok jöttek össze, így úgy gondoltam, kell valami, ami kiszakít az akkori életemből. 8 éve voltunk akkor együtt a párommal, dolgoztunk mindketten évek óta, volt saját lakásunk, 5 éve laktunk együtt. Akkor megkérdeztem tőle, hogy mit szólna, ha próbálkoznánk, és ő is rábólintott. Szeptemberben (26 évesen) pozitívat teszteltem, tavaly májusban született meg a fiam.

Most végre jól vagyok, boldog vagyok, megtaláltam a helyem. :)

2014. jún. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!