Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az alábbiak alapján kb mennyi...

Az alábbiak alapján kb mennyi időm lehet hátra? Csak úgy nagyjából, napok vagy hetek?

Figyelt kérdés

A hasam már elkezdett leereszkedni, eszerint kb 2 hét.

Reggelente hasmenésem van múlt hét óta, eszerint már bármikor.

Jósló nincs, nyákdugó nem ment el, keményedés is csak akkor ha nagyon megerőltetem magam, eszerint meg még nagyon sokára lesz.

Most 37 hetes vagyok.


2022. jan. 24. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből nem lehet megmondani. Lehet, hogy holnap, lehet, hogy 42. héten indítanak. Sőt, a nagy összehúzódást mutató nst után is maradhat eseménytelen, a tök lapos is lehet fél nap múlva szülés.
2022. jan. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Ezzel lehet holnap, de lrhet a 41. Hèten is



Lehetetlen megmondani.



Nekem az orvos reggel mondta, hogy jó ideig ne szàmítsak babàra még (39+6.. az elsőt 41+1 szültem)

Hasam fenn, 3000 cr, jósló nincs, méhlepény csak 2-es…ctg tök rendben


Este meg 3 h alatt 10 p kitolással meglett a baba


Szóval lutri

2022. jan. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyik információ sem jelent semmit. Lehet, hogy holnap, lehet hogy túlhordod.
2022. jan. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bármennyi lehet a 42.hét végéig is húzhatod.Nekem 4 gyerekem van,egyiknél sem volt semmi klasszik előjel.39.,40.hétre születtek, természetes úton, spontán indulással.Nem szállt le a hasam,nem volt hasmenésem,a nyákdugó sem távozott otthon.Egyszerűen elkezdődtek a fájások,majd remdszereződtek,erősödtek.Őszintén mondom,hogy a jóslófalájasról is csak hallottam,sosem tapasztaltam,pedig mondom,4x szültem.
2022. jan. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A hasam kb lent volt 6 héten át. Mégis a kiírt napon jött, spontán. Kár ezen spekulálni. 🤷
2022. jan. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akár még 5 hét is.
2022. jan. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!