Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sátoraljaújhelyi kórházban...

Sátoraljaújhelyi kórházban szült kismamik! Mi az amit feltétlen vigyek magammal és mi az ami felesleges?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pelusra,törlőkendőre stb.
2010. szept. 9. 19:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

pelus törlőkendő popsikrém, neked betét, szoptatóstea, esetleg tejszaporító homeopátiás bogyók ezeket vidd.

Nem kell mellszívó, neked hálóing, gyereknek ruha (csak a hazavitelre majd, de azt akkor hozzák be mikor kiengednek)

2010. szept. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De császáros barátnőmtől egy darab peulst és törlőkendőt nem kértek.Vagy náluk máshogy van?
2010. szept. 10. 10:49
 3/17 anonim ***** válasza:
Tavaly novemberben 3 db pelust adtak naponta. Az nem volt elég, ezért vinni kellett. Nekem második baba, én a pampers törlőkendőre és a sudocream popsikenőcsre esküszöm, úgyhogy ezeket is vittem. Jobb volt mint amit bent adtak volna esetleg, de őszintén szólva senki nem adott sem popsitörlőt sem popsikrémet. Lehet hogy mikor elvitték volna akkor tisztábateszik, de miután hallottam hogy az egyik csecsemős órákat hagyta ordítani a babákat (az enyém akkor nem volt bent), utána a lányomat végig magam mellett tartottam.
2010. szept. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Kedves 8:55ös.Én is ezeket vettem meg látatlanba(pampers kendő,Sudocrem).CSak ha pl popsikrémet nem viszek azt úgyis adnak nem?HA nekem jó az amit ők adnak?
2010. szept. 11. 15:32
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem adtak alapból, én meg nem kérdeztem rá.
2010. szept. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Még annyi hogy kapni fogsz egy rakás termékmintát, és végülis abban is van popsikrém, törlőkendő és pelus is.
2010. szept. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!mikorra vagy kiírva?én is újhelyben fogok szülni,csak azért kérdezem:)
2010. szept. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Jövőhét péntekre. Te?
2010. szept. 13. 14:01
 9/17 anonim ***** válasza:
Szia!én november 22-re.van orvosod?mert nekem még sajna nincs.és nem tudom hogy így mit csináljak:(
2010. szept. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Még bármikor felkérheted vmelyik neked szimpatikus dokit,nem késő,ha jó kezekben akarsz lenni!Én dr Rácz Ernőt fogadtam meg,már jó ideje.CSak ajánlani tudom.
2010. szept. 13. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!