Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Székesfehérvári relatíve új...

Székesfehérvári relatíve új szuloszobakrol mit lehet tudni? Mennyibe kerülnek?

Figyelt kérdés

Szült itt ezekben az új családbarát szobákban?kádban? Ezeknek külön díja van? Sehol nem találok erről információt.

Vajudasnal apuka bent lehet, vagy csak a szülésnél?


2022. jan. 27. 17:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs külön díj, viszont kb. csak a médiának készültek. Kádbam maximum vajúdni lehet, de azt sem nagyon engedik arra hivatkozva, hogy nehéz a víz hőmérsékletét jól beállítani. 1 olyan esetről tudok, ahol olyan szülésznő-orvos párost fogott ki a kismama, hogy engedték neki. A szülőszobában bent lehet az apuka, de a vajúdó helyiségbe nem.
2022. jan. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Fehèrvàrròl eddig csak rosszat hallottam, nem csodalom, hogy mèg egy kàd vizet is lustàk rendes hőmèrsèkletűre beàllìtani.
2022. jan. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmiért nem lehet fizetni, lutri, hova kerülsz. Nem vajúdhatsz kádban. Nagyon kedves mindenki, de sajna ezek csak latvanyberuhazasok voltak.
2022. jan. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Mi az oka, hogy apuka nem lehet bent a kórházban?

Mind a ketten nagyon szeretnénk az egészet együtt megélni. Nem értem őket, dísznek tökéletes akkor.

2022. jan. 27. 21:05
 5/11 A kérdező kommentje:

Most nagyon elgondolkodtam, hogy biztos Fehérváron szeretnek-e szülni.

Egyébként máshol se lehet bent az apuka?

2022. jan. 27. 21:06
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt írtam, hogy nem lehet bent, hanem a vajúdó helyiségben nem lehet bent. Ott sosem lehetett bent, mert 5 ágyas. Ha van üres szülőszoba, akkor egyből odakerül a kismama. Oda bemehet az apuka is.
2022. jan. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, tájékozatlan vagyok egyenlőre meg, első terhességem és nem vagyok jártas a dolgokban.

Koszi.

2022. jan. 27. 21:10
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

Érdemes lenne olyan kòrhàzat keresned , ahol betartjàk a törvènyt, miszerint vajùdas ès szüles alatt is egy kísèrő veled lehet.

Egyik ismerősöm 3x szült Fehèrvàrott, ő ùgy fogalmazott, hogy annak ajànlja, aki meg akar halni. Egy màsikat akarata ellenère megkatètereztek szüles utan (wc-re nem bìrt kimenni, ùgy elbantak vele, az àgytàlat nem engedte a főorvos) fertőzest kapott tőle. Làzas lett, a gyereket nem bìrta ellàtni. Mire meggyógyult elment a teje.

2022. jan. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

A kórház honlapján lévő csilli-villi képek miatt boldog-boldogtalan itt akár szülni (mai bejegyzés Facebook csoportban, hogy még Pestről is ide szeretne jönni, pedig Pesten millió egy hely közül választhat), ennek következtében nincs elég szülőszoba, nincs elég szülésznő és így mindenki szív. Tessék abban a kórházban szülni, ahová a lakcím szerint tartozol, és ha mindenki így tesz mindenki megfelő ellátást fog kapni.


(Vagy ha nem tetszik ki lehet csengetni 1,5 milliót magán kórházra.)

2022. jan. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Sziasztok!

Most én is ebben a cipőben vagyok,csak ezt a kérdést találtam infóként a szobákról!

Valakinek friss tapasztalat?:)

2022. febr. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!