Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros anyukák! Szülés...

Császáros anyukák! Szülés után, az első felállítás előtt mit kaptatok inni a kórházban?

Figyelt kérdés

Én teát kaptam szívószállal. :)

Érdekelne hogy máshol mit adnak.



2022. jan. 28. 06:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%
Semmit. És nem állított fel senki. Este császàroztak. Èjjel aludtam. Reggel meg felkeltem eltotyogtam a szekrènyig és kivettem a táskàmból az üdìtőmet. Dèlben elkísértek a zuhanyzóig meg kihúzták a katètert. A szobatársaimat reggel hozták, ők más nővérhez tartoztak őket itattàk, felàllítottàk és le is mosdattàk.
2022. jan. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
80%
Semmit. Vittem vizet, de nem értem el. Csak utána tudtam inni, mikor felkelhettem.
2022. febr. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
A vizet, a poharat és a szívószálat is a férjem hozta, ott nem adtak semmit. Le is lettem cseszve, hogy miért nem hoztam magamnak több vizet (csak 2x fél litert pakoltam be amit gondoltam vajúdás közben megiszok, nem császárnak indult). Őszintén szólva nem készültem arra, hogy semmit nem kapok majd és a férjemnek kell mindenért hazamenni még este. Utána őt is lecseszték, mert már vége volt a látogatási időnek mire visszaért a cuccokkal, alig akarták beengedni.
2022. márc. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Vizet kellett inni, amit vittem, újratöltötték, amikor elfogyott. Szobatársam teát akart inni, de nem engedték neki, hoztak neki vizet. Folyton kérdezte mi a baj a teával, de annyit mondtak, hogy mert vizet kell, a többi nem folyadék...
2022. márc. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A saját vizemet.
2023. okt. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!