Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tényleg még mindig jobb egy...

Tényleg még mindig jobb egy akár harmadfokú gátrepedès mint a császár?

Figyelt kérdés
Egyik anyuka írta a csoportban, hogy nagyon sajnál,hogy császárom lesz, mert neki volt az is, és hüvelyi is, és igaz hogy 3 hétig nem tudott ülni és sokaig volt katètere, de jobb volt mint a császár. Már nem tudom mire készüljek, mennyire lesz rossz.

#császár #Gátrepedès
2022. febr. 6. 16:17
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
95%
Nem jobb.
2022. febr. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
63%
Egyéni ki mennyire viseli rosszul. Azért mégis egy nagy hasi műtétről beszélünk. Több réteget vágnak, izmokat húznak szét, 3 helyen varrnak. Nem egy leányálom. Én mondjuk egész könnyen felépültem. Az eleje volt pokoli rossz csak. Ismerős anyuka meg 3 hétig szenvedett. Olyat is hallottam akit újra kellett műteni
2022. febr. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
78%

Az ilyen igazi mazochista! Azt gondolja, csak az a szülés, ha hüvelyi úton nyomja ki magából az újszülöttet és ezért a tévképzetéért még a keresztbe-kasul szakadást is üdvözítő semmiségnek érzi.

A legdurvább véres-vagdosós sürgősségi császár után 3 héttel a nők többsége már vígan éli az életét, mi értelme egy hüvelyi szülésnek, ami után hetekre lebénul az ember??? Nem is értem.

2022. febr. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
97%

Másodfokú gátsérülésem volt,és soha a büdös életbe nem szülnék többet hüvelyi úton!

Nem 3 hétig nem tudtam ülni, hónapokig nem tudtam szexuális életet élni fájdalom nélkul. Es akkor még örüljek mert az egxik barátnőm inkontinens lett,a másiknak meg méhsüllyedése.

Úgyhogy ne bánd!!! De nagyon nem!

2022. febr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
96%
Dehogy jobb! Hasonlóan vagyok, mint a 4. válaszoló. 6 hétig csak párnán tudtam ülni, az első hetekben konkrétan sírva mentem sz.rni, már ha vissza tudtam tartani...5 hónappal vagyok szülés után, a szex még mindig fájdalmas. Soha többet nem fogok hüvelyi úton szülni. A császáros szobatársam szülés másnapján sokkal könnyebben tudott mászkálni, én meg mint aki összecsinálta magát. Pedig nem mondanám, hogy alacsony a fájdalom küszöböm. A szülésből nem is maga a vajúdás fájdalma maradt meg, mint rossz élmény, hanem a felépülés.
2022. febr. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%
Ki mennyire szerencsés. 4-en voltunk egy szobában, 2-en császárosok, 2 nap múlva simán közlekedtünk, szegény másik 2 nő, még ülni se tudott. A másik szobában viszont egy lány a mentőben megszült és semmi baja nem volt másnap.
2022. febr. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem embere valogatja.

Első szülésem természetes úton volt. Maga a szülés pokol volt. Vágtak, repedtem. Belül meg sem tudták számolni hány öltésem lett, kívül 6.

Aznap még rossz volt. Másnap simán ülfögéltem törökülésben az ágyon.

Mire hazajöttünk nem is fájt.


Ellenben a 2.császár volt. 3 hétig a saját gyerekem nem tudtam megemelni.

Begyulladt a heg is, igy 1 hétig naponta járhattam a kórházba. A szülés jó volt, hogy kimaradt a vajudás, na meg a tolófájás, ez igazan tetszett. Cserébe hetekig kb magatehetetlen lettem.


Nálam ott dőlt el, hogy nem lesz harmadik.

2022. febr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
82%
Nem jobb. Császár után már aznap simán tudtam ülni, míg a hüvelyi úton szült szobatársaim napokkal később sem. Az első felállás sem volt olyan fájdalmas, mint olvastam. 3 hét múlva olyan volt, mintha semmi nem történt volna. Ezerszer inkább császár, mint hogy szétszakadjak.
2022. febr. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Nekem Anyukám szivta meg velem, közel 4 kilosan szült, hónapokig szenvedett. Örült neki hogy én császáros leszek(vékony retina, szemműtèt miatt). Én megpróbáltam volna hüvelyi úton. Így viszont lehető legjobban készülök a császárra, olvasok hideget meleget. Csaszarvonalra is már elofizettem. Mivel kislányunk is nagy baba lesz, valószínűleg nem is baj ha császár (doki mondta). Még 9 nap, és egyre jobban félek 😅 föleg ha ilyeneket olvasok a csopikban...
2022. febr. 6. 17:45
 10/43 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ez annyira egyéni. Én amikor szültem repedtem de se akkor se azóta, pedig 4 hónapja szültem semmi fájdalmam nem volt. Szobatársam, császáros volt és két napig sírt, jajgatott, szörnyű volt hallgatni. Barátnőm császár után két nappal jött ment, tök jól volt. Nincs két ugyanolyan szülés, ezért is tök nagy baromság hasonlítgatni. Bízni kell a könnyű szülésben és tudod, soha senkit nem kérdeztek még meg az államvizsgán, hogy császárral, vagy hüvelyi úton született :D
2022. febr. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!