Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Létezik olyan hogy egy anya...

Létezik olyan hogy egy anya szülés után nem találja szépnek a babáját és csalódik?

Figyelt kérdés

2022. febr. 19. 10:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy újszülött a szülés tortúrája körüli időben ritka, ha szép. Majd szép lesz.
2022. febr. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kell pár hónap mire ténylegesen szép lesz. A legtöbb újszülött kis ráncos ufónak néz ki. Később formálódnak.
2022. febr. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Koraszülött ikreim cukrot k voltak, aprók, édesek. De szépek semmi képp 😅

Ettől még nem voltam csalódott ☺️

2022. febr. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Született egy kis nyomott kislányom a már első pillanatban szép kisfiam után. Csalódott nem voltam, inkább meglepett 😀 Kellett kb. 4 hónap, mire megszépült és tényleg nagyon szép kislány lett.
2022. febr. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%

Pont tegnap olvastam erről egy fantasztikus cikket.

Az tényleg erről szólt, hogy a babának a világban való jó érzéséhez szükséges, hogy akár milyen kis csufin is születik ne ítéljük meg a külseje alapján hiszen az az elkövetkezendő hetekben még rengeteget formálódik. Sok újszülöttnek deformált eleinte a feje, megnyúlik és hosszúkás, nagyon ráncosak stb. Szóval tényleg nem szépek, de annyira átveszi az érzéseinket, hogy gondolni sem szabad rá.

Szóval normálisnak normális, csak zárjuk el mélyen :)

2022. febr. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

Milyen fura dolog ez..! :)


Emlékszem, magamban arra gondoltam, bármilyen csúnya lesz a baba, szeretni fogom, de mikor megszületett, tényleg csodaszépnek láttam, mondtam is, hogy nem értem, mások újszülött babája olyan kis béna, az enyém meg olyan szép :D


Szerintem amikor megszületik, az ember nem úgy látja "csúnyának" mint másét. :)

2022. febr. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Soha ne zárjuk el az érzéseinket mélyen! Soha! Olyan nincs, hogy valamire gondolni sem szabad! A baba természetesen nem vesz át olyan gondolatot, hogy mi őt csúnyának találjuk!
2022. febr. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%

Nekem egyik gyerekem sem tetszett újszülött korában. Persze ez nem számított, nagyon cukinak láttam őket, oda meg vissza voltam tőlük, semmiképp sem voltam csalódott!

Láttam már korábban is újszülöttet, így tudtam kb milyenek. Ritka ha egy újszülöttet szépnek látok.

2022. febr. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Fura volt a fejformája, hámlott az arca, lepöndörödött a füle (be volt szorulva), pattanások voltak rajta, és a szája körül mikor leszedték a tapaszt, mert intenzíven volt, sajnos lejött a bőr. Láttam hogy édes, láttam hogy az alapok szépek, de kell még idő formálódni, főleg a fejének.

4 hónapos korától fogva, büszkén állítom ő a legszebb gyerek akit valaha láttam :) és nem viccelek, mások is mondták hogy látszik rajta hogy felnőttkétt jóképű lesz, már most totyogósként is olyan kis csibész helyes kinézete van :)

2022. febr. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Derjaderja ***** válasza:
100%

Nalunk a lányom 4,5kg volt, egy ilyen gyönyörű kis husis telt arcú lány, mi nagyon szépnek találtuk, az első perctől arra gondoltam, hogy pont ilyennek képzeltem.


A kisfiam 3,5kg volt diétázós terhességből, de jóval hosszabb, csontos fejjel és pipaszár lábakkal, amikor őt megláttam, megdöbbentem egy picit, mert egy kis kerek arcú husis legénykére szamítottam. A párom 3 naposan látta először és ő is döbbenten nézte a lábszárait 😂


De nem volt csalódás csak inkább meglepődtünk, bár ővele egy picit később jött a nagy Érzés, az első éjszakánk utáni reggelre, ott a kórházban.

2022. febr. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!