Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy működik a szülés indítása...

Hogy működik a szülés indítása ebben az új rendszerben?

Figyelt kérdés

Bocsánat előre is, ha hülyeséget kérdezek, de első baba lesz, aki nálam tapasztaltabb családtag/barátnő pedig mind fogadott dokinál szültek még a régi rendszerben.

Az lenne a kérdésem, hogy 37.hetes kismama vagyok, terhesgondozásra magánba jártam, de állami kórházban szülök, és ugyan ebben az intézményben dolgozik az orvosom, nyilván már nem fogadhatom fel, tehát csak akkor lehet bent a szülésemen, ha épp ügyeletes, de azt mondta, akkor levezeti. Nos, akkor mi a teendő/folyamat, ha nem indul be magától a szülés és esetleg indítani kell? Ma volt az első NST-m, dokihoz rendelésre már nem kell mennem, az aktuális ügyeletes orvos értékeli ki az NST-t, de ma is kb.csak rápillantott és már mehettem is haza. Ha már esetleg “túlhordtam”, vagy úgy látják, ideje szülni/indítani, akkor az aktuális ügyeletes doki fogja mondani NST után, hogy hogy és mikor lesz/legyen , vagy hogy képzeljem ezt el?

Köszönöm szépen a válaszokat!



2022. febr. 25. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
4 és 3 évesek a gyerekeim, akkor még lehetett, de én nem fogadtam, feleslegesnek éreztem. Az elsőt indítani kellett, terminusig hetente jártam nst-re, utána naponta. 40+4-nél mondta az ügyeletes doki, h másnap reggel feküdjek be, 40+6-on indították.
2022. febr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is ebben a helyzetben vagyok, ugyanezek a kérdések vannak a fejemben. Kár hogy senki nem tudott rá válaszolni.
2022. febr. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 köszi a semmibevételt, kedves vagy. 😄
2022. febr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!