Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni gát sebbel 6het...

Szülés utáni gát sebbel 6het utan tudtatok házas életet élni?

Figyelt kérdés

A férjemmel 3honapja nem elunk hazas eletet a terhesseg es szules miatt.

Ti a gatsebtol a kötelező 6het letelte utan tudtatok együtt lenni? Nem nagyon fajdalmas?


2022. febr. 24. 16:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi 8 hetet vártunk. Nekem kellett az a plusz két hét. Én repedtem ugyan, de már másnap sem fájt egyáltalán. Síkosítót használunk, ennyi a változás a szexuális életünkben. Az első eleinte kellemetlen volt, de belejöttünk. Se én nem változtam, se a szex nem lett rosszabb.
2022. febr. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fájdalmas volt az első 3-4 alkalom. Mintha.a szüzességét veszítené el az ember... Durr bele biztosan nem ment volna, nekem kellett teljesen irányítani hogy megtaláljam azt amikor kevésbé fáj.

Nekem mondjuk a hüvely és méhszáj is varrva lett.


Második szülésnél nem lett vágás, két öltéses sérülés lett csak, akkor nem is fájt egyáltalán

2022. febr. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

Engem kívül belül varrtak repedésem is van 4.het telt el es meg mindig annyira faj hogy nem tudok hozzáérni se

2022. febr. 24. 17:11
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Kívül 4 öltésem volt, belül matyóhímzés. A 6 hetes kontroll napján már ki is próbáltuk, egyáltalán nem fájt.

Utána viszont 3 hónap szünet volt, mert a fogamzásgátló nagyon nem jött be és 0-24ben véreztem

2022. febr. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Gátsebem sem volt, mégsem ment 8 hónapig. Fájt nagyon még síkosítóval is. Csak akkor lett jobb, amikor megjött az első mensim 8 hónappal a szülés után.

A második gyereknél szintén nem volt gátsebem, de ott hamar ment, bár nem olyan jó még, mert még nem jött meg (5 hónapos a pici), de ezerszer jobb, mint az első után. Legalább megy :D

2022. febr. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Hát ez ilyen.Nekem is fájt,mi is legalább 2 hónapot vártunk,és nem volt az igazi az első alkalom.Ne aggódj! Szerintem ez a természetes,és azok inkább az ufók,akik ki sem bírják a 6 hetet sem.
2022. febr. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
8-9 hét után tudtunk, mert addig véreztem. Az első néhány fájdalmas volt és nagyon szorongtam is, most már minden ok.
2022. febr. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én csak repedtem, azt varrták. Közel 7 héttel a szülés után voltunk először együtt. A seb nem fájt, de síkosító kellett. Belül fájt inkább, ott még jó ideig érzékeny volt a nyálkahártya.
2022. febr. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nekem nincs már vérzésem de sok a folyásom

Csak a fajdalom miatt várjuk meg a 6hetet

2022. febr. 24. 17:48
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb 2 hónap után voltunk együtt először, semmi nem fájt, viszont libidóm 1 évig a béka segge alatt volt
2022. febr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!