Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülés napján milyen tünetek...

Anniebianca kérdése:

A szülés napján milyen tüneteket vettetek észre magatokon? Mire figyeljek?

Figyelt kérdés
Természetesen nem a magzatvíz elfolyására gondolok itt, ezekkel nagyjából tisztában vagyok, inkább a tapasztalataitok érdekelnek. Előre is köszönöm!
2010. szept. 12. 11:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt semmi, csak jöttek a fájások.
2010. szept. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt semmi jel,lefeküdtem este aludni,arra ébredtem hogy folyik a magzatvíz.
2010. szept. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt semmi, egyszerűen csak a jóslók elkezdtek rendeződni!


A szülési tünetek, erős jóslók, hasmenés, fészekrakás stb már jó ideje megvoltak.

2010. szept. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem éjjel egykor folyt el a magzatvíz, de előtte lévő nap semmi nem volt ami más lett volna, már hetek óta voltak jóslóim szóval én hetekig azt hittem hogy "na ma megszülök"
2010. szept. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!Így visszagondolva voltak "tünetek",elötte nap csak fekve volt kényelmes,nem mozgott a kisfiam szinte semmit és össze vissza ettem minden félét!Ez volt egész nap estére teljesen kiütöttem magam(a semmit tevésben)és hajnalban fájásokra(5 perces) ébredtem.

Hány hetes vagy?

Üdv.A

2010. szept. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem mindkettővel előző estétől kezdve szinte 5 percenként keményedett a hasam,de nem fájt,hajnalban ébredtem a fájásokra.Másodiknál még azt is éreztem előző nap,hogy a hasam valahogy lejjebb csúszott,egész más érzés volt,mint addig és este a nyákdugóm is kezdett távozni.Hajnalban pedig az egyik fájást követően elkezdett csordogálni a magzatvíz is.

Könnyű szülést.

2010. szept. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat. :) Én holnap kezdem a 40. hetet, és már nagyon várom, hogy megszülessen a picikém. A párom azon mosolyog, hogy én már minden fájdalomnak örülök, hátha most...:)!

De nálam sincs semmi extra: kicsi derékfájás, néha pici menzesz szerű pocifájás, pocikeményedés, ezen túl a világon semmi. De már nem sok van hátra. Kíváncsi voltam, másnak is ilyen "semmilyen" az utolsó hét.

2010. szept. 12. 19:56
 8/10 anonim ***** válasza:
Semmi egyéb nem volt, mint más napokon. Annyi, hogy aznap vizsgált a dokim. Magzatvizet nézett és tágulást.Annyit mondott, hogy van akinél ez beindítja a szülést. Éjszaka el is folyt a magzatvíz és csak utána kezdődtek a fájások...
2010. szept. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szivárogni kezdett a magzatvizem reggel, de akkor még csak azt hittem, hogy valami erősebb folyás (végülis azóta sem egyértelmű). A lényeg, hogy betétet kellett tegyek, amit egész terhességem alatt nem használtam. Ez volt az a jel, amitől beparáztam, a páromnak nem mertem mondani, de este már hiába voltam hullafáradt, éreztem, hogy rendbe KELL tegyem magam, így „megborotváltoztam”. Éjjel el is ment a vizem. Nálam ez a furcsa „valami nincs rendben” érzés volt a jel.
2010. szept. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3 gyermekem van,mindegyik szülés elött,ill.aznap hasmenésem volt,és egyfolytában járkáltam.Fájások még nem voltak,de emlékszem ülni,állni,feküdni sem tudtam,csak mentem,mint aki nem találja a helyét.
2010. szept. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!