Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » E.coli baktérium hüvelyben Ti...

E.coli baktérium hüvelyben Titeket mi hozott helyre? Milyen gyógyszer vagy kúp? Szülés után nem múló folyásom volt és a tenyésztés e.coli bacit mutatott ki. Korházban szedhettem össze előtte soha nem volt ilyen gondom.

Figyelt kérdés
Kaptam rá antibiotikumot meg kupot és semmi, majd kaptam ujabb antibiotikumot és kúpot de nem múlt el. Akinek volt ilyen gondja mit szedett rá? Milyen gyógyszert vagy kúpot használt?
2022. márc. 6. 10:14
 1/1 anonim válasza:

Szia!

E colira nekem a nolicin bevált! Vagy a nitrofurantoin! Mindkettő vényköteles természetesen! Házi gyógymód bio cucc nálam mi den kuka! Semmi nem használt!

2022. márc. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!