Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy készültél a programozott...

Hogy készültél a programozott császárodra? Evés,ivás, hajmosás, borotválkozàs, bármi

Figyelt kérdés
2022. márc. 13. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Elmondja a nővér a kórházban.
2022. márc. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Előtte 2 nappal voltam gyantáztatni, hajat a befekvés előtti este mostam, enni, inni a befekvés napján még normálisan lehetett, este nem ehettem már,

másnap reggeltől meg nem lehetett inni. Délelőtt 10-re volt beütemezve a műtétem, amit át akartak rakni délutánra, de a természet közbeszólt, mert beindultak a fájások.

2022. márc. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10%
Könyörgöm, nem randira mész... 😂😂😂
2022. márc. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Én reggelre voltam “kiírva”, így előző nap déltől csak pépeset ehettem, este 8-tól csak vizet ihattam, éjféltől azt se. Műtét után elvileg egy-két napig csak pépeset volt szabad enni, így én vittem be pudingot, krumplipürét a kórházi koszt mellé.
2022. márc. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2es és neked hogy végződött? A vége is császár lett?
2022. márc. 13. 21:15
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 éve azt mondták, hogy éjféltől se ivás,se evés.Aztan mikor reggel felvettek meg azt hogy jajj hát inni ihattam volna vizet.Borotválni amennyire tudtam.Szerintem mostam előtte este hajat is de nem vagyok benne biztos 😊
2022. márc. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
2es vagyok, igen császár lett/maradt. Csak sokkal korábbra kellett tenni.
2022. márc. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igaz nekem nem tervezett, hanem sürgősségi császárom volt, de a 39+2 héten borotváltam le magam, és hajat mostam. Másnap elfolyt a magzatvíz, és még mondtam is, hogy milyen jó, hogy pont előző nap sikerült rendbetenni magam. A műtét után nemhogy hajat mosni, de zuhanyozni sem volt egyszerű.

Én pakolás közben gyorsan ettem, ittam még, mert nem tudtam mi vár rám, meddig fog tartani. Végül ugye műtöttek 5 órával később, előtte kaptam savlekötőt. (De meg se kérdezték mikor ettem utoljára.) Ha nem tiltják az evést, akkor szerintem egyél előtte. De ha igen, akkor csináld úgy, ahogy az orvos mondja.

2022. márc. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én sehogy nem készültem, befektettek már hamarabb a kórházba, ikerterhességem volt. Aztán 9 nappal a tervezett császár előtt, éjszaka az egyik gyerkőc rúgott egyet és elfolyt a magzatvíz. Átkísértek a szülészetre, és reggel, mikor megjött az orvosom, meg is lett a császár.
2022. ápr. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!