Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lakcímem szerint a Péterfy...

Lakcímem szerint a Péterfy kórházba tartozók, oda is járok terhes gondozásra ,illetve ott a környéken van a háziorvosom. 13. Kerületben lakom(nem vagyok ide bejelentve sem tartózkodás sem sehogy) Járhatok ennek ellenére az itteni Honvéd kórházba?

Figyelt kérdés
14. Hetes terhes vagyok át tudom magamat kérni a honvedba? Terhesgondozasra ide járnék,illetve szülni is itt szeretnék. Mi a teendő?
2022. márc. 18. 11:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért nem akarsz a Péterfy-ben szülni? Én az agglomerációban lakom, a nőgyógyászom a Péterfy-ben dolgozott. Annak ellenére,hogy milyen állapotban van, szerintem nagyon jó a személyzet. A csecsemősök nagyon rendesek voltak, az orvosok szintén. Volt alapítványi szobám, így volt saját zuhanyzóm is.
2022. márc. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azért mert 40 percet utazom bkval hogy odamenjek terhesgondozasra még nem okoz gondot de múlt héten 3x is mentem és a védőnő azt mondta jojjek át ide valahogyan.
2022. márc. 18. 12:02
 3/14 A kérdező kommentje:
Háziorvoshoz is oda szaladgalok múlt hét szerda reggel genetikai ultrahang csütörtök reggel terhesgondozás 3 óra várakozással a hazirovosom akihez nem akartam másnap is visszamenni,délután rendelt ,úgy hogy 12:30tol vártam délután négyig ,hogy be mehessek a rendelőbe mert 4tol rendelt, és nem akartam haza menni azért hogy visszajöhessen
2022. márc. 18. 12:05
 4/14 anonim ***** válasza:
Ja értem :-)
2022. márc. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az itteni kórház meg itt van 10percre busszal is azért nem mindegy oda meg jó esetben 40-50perc alatt erek be.
2022. márc. 18. 12:06
 6/14 anonim ***** válasza:
Jelentkezz be a 13. kerületi címre, ahol laksz. Én 4 év után akkor jelentkeztem be az albérletünkbe, mikor terhes lettem, hogy tudjak itt szülni (az állandó lakcímem másik városban van).
2022. márc. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem albérlet

Apósom második lakása örök csak nem engedik 4. Év után sem úgy hogy házasok vagyunk hogy én bejelentkezzen ide ideiglenesen.

2022. márc. 18. 12:09
 8/14 anonim ***** válasza:

Értem. Vagyis nem, de nem erről szól a kérdés.

Ebben az esetben nem fogad a kórház, mert nem az a területileg illetékes.

2022. márc. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A védőnő azt mondta simán atkerhetem magamat,de azt nem mondta el hogyan.Ezek szerint nincsen más megoldás, csak ha tartózkodási helyem lesz a 13. Keruleti lakcím?
2022. márc. 18. 12:13
 10/14 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Azért próbáld meg. Nővérem vidéken megtudta oldani, annyi hogy a fogadó kórháznak kell adnia egy papírt, h fogadnak. Végül neki ott is indították, pedig autóval 1 órás útra volt. (A közelebbiben nem volt jó tapasztalata)
2022. márc. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!