Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Játék! Hány hetes vagyok?...

Játék! Hány hetes vagyok? Fiú-lány? Esetleg plussz kiló tipp?

Figyelt kérdés

[link]



kepfeltoltes.hu/view/100914/IMG_000511_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


2010. szept. 14. 11:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
jéééén találtam el. de csak onnan gondoltam, h én most léptem a 38. hétbe, és kb nekem is ekkora a pocim, csak mivel én fiut várok enyim valamivel másabb, és rajtam is 17kg plusz van :)
2010. szept. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
én 35hetet mondtam volna és fiút!a plussz kilókra meg 14-et,szóval nem találta volna el:-(!gratulálok a babyhez,gyors szülést neked!egy kérdés:nincs már eléggé lent a pocid?
2010. szept. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 nacebee ***** válasza:
jé én is ekkora vagyok mint te a képen 35+5 és ma álltam a mérlegre 20 kg plusz.ja kislány lesz nálam is!!!!sok szerencsét!!!
2010. szept. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Hát a baba feje már be van ékelődve úgyhogy előfordulhat h lent a poci de egyébként azt veszem észre h valamikor fent van valamikor lent.....lehet h ez hülyeség....ti nem veszitek ezt észre magatokon?


Köszi a válaszokat meg a jókivánságokat!

Kicsit azért megnyugtató h nem csak én híztam ennyit :D

2010. szept. 14. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!