Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39 hetesen kúp jó ötlet...

39 hetesen kúp jó ötlet hüvelygomba ellen?

Figyelt kérdés
Pár napja nagyon enyhe folyásom van, viszketni nem viszket, de tudom, hogy gomba, mert az egész terhesség alatt vissza-vissza tért. Azon izgulok, hogy mi van, ha most indul el a baba, és úgy kell majd vizsgálni, hogy bennem a kúp (tudjátok, hogy milyen gusztustalanul ürülnek ezek), a másik, hogy nem tudom, hogy áll a méhszáj, napok óta görcsölök, nem akarok ártani. Ti használnátok?
2022. márc. 26. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit! Mennék terhes ambulanciara, ott meg néznek. Nem szabad már ilyenkor kupokat dugdosni, inkább lásson orvos.
2022. márc. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én micovagot használtam nyitott méhszájjal a 38.heten (orvosi utasításra) - nekem is végig volt gombás fertőzés a terhesség alatt


Nekem mondjuk kellemetlenebb lenne egy gombás folyásos vizsgálat mint a kúpos.


Egyébként én is megkerdezném egy doki véleményét

2022. márc. 27. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azonnal terhes ambulancia. Bármikor megindulhat a szülés, nem vicces gombás fertőzés mellett.
2022. márc. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kit érdekel, hogy 'gusztustalanul ürül ' és ciki-e a vizsgálatnál, sokkal nagyobb baj, hogy 39 hetesen aktív fertőzésed van 🤯

Kérlek, nézesd meg minél hamarabb.

2022. márc. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem! Az orvos, na az jó ötlet ilyenkor. Mindjárt szülsz...
2022. ápr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!