Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után hogy nyertétek...

Szülés után hogy nyertétek vissza az alakotokat baba és szoptatás alatt? Vagy vártatok míg leszokik az anyatejről?

Figyelt kérdés
2022. márc. 30. 19:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kocogással. Egy jó sportmelltartó, és a kilók mentek, a tej megmaradt. Fő a fokozatosság!
2022. márc. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor indult meg jobban magától lefelé, amikor megjött újra.
2022. márc. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig én sem mertem semmit.


Aztán megelégeltem, 1 èves elmúkt, úgy voltam vele, ha elmegy a tejem, akkor elmegy..

Elkezdtem kalóriát számolni, hozzá a makrókat is ( fehérje- szénhidrát-zsír)

1600-1700-zal lefogytam 22 kg-ot. 6 hónap alatt.

10 kg minusznál kezdtem edzeni is ( amúgy a terhességeknél ez volt a kezdősúlOm.. de akkor jól néztem ki, gondolom izom volt, most pedig akkor sme néztem ki jól..



Jah a tejem maradt.


Szóval ha az ember nem ész nélkül csinálja, akkor nem megy csak úgy el a tej.

Jah 3-4 l folyadékot ittam.


Közben leválasztottam a csemetét is, màr elég volt ( nekem sok is)

2022. márc. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Derjaderja ***** válasza:
71%
Gyerünk Anyukám torns át 3 hónappal császár után kezdtem, de én már a terhesség alatt csomót (kb 10-15kg fogytam, bár ebbej az első pár hónapban t), és a tornával még jobb lett a helyzet.
2022. márc. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

2x annyit ettem,mint a férjem. Kalács,csoki, alkoholmentes sör és Karamalz mindennap.

2 évig szoptattam, 13kg-t fogytam ezalatt,annyi tejem volt.


Iszonyatos szénhidrát éhségem volt,tábla csokikat egybe megettem...


És emellett fogytam csonttá majdnem. Szóval én magával a szoptatással fogytam.


Egy kicsit túlteljesített a szervezetem,de örülök annak,hogy volt elég tejem számára. Legalább 1.5 évig 2 óránként szopott.


Azt hozzáteszem,hogy beteg baba volt. Ez is biztos számít.

2022. márc. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
MInt az elottem szolo, 20 kg-ot fogytam a szoptatassal. Ugy neztem ki mint egy vegstadiumu Aidses, 170 cm-hez 43 kg-ra fogytam a szoptatassal. Amint abbahagytam ( 2 eves koraban) , par honap alatt hiztam 20 kg-t, ami mindig is az atlag sulyom volt.
2022. márc. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon lefogytam szoptatás alatt pedig én nagyon örültem a kezdeti plusz kilóknak, mert rámfért
2022. márc. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én még szoptatok, 3 hónapos a babàm. A terhesség alatt több, mint 15 kg-ot híztam, jelenleg 4 kg-al vagyok kevesebb a terhesség előtti sulyomhoz képest, mondjuk van is miből leadni. Sokat sétálunk és tejmentes diétát kell tartanom, így a csoki-süti kiesik, időm meg egyelőre nincs tejmentesen sütni-főzni.
2022. márc. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Ki hogyan nyeri vissza az alakját szülés után, az odafigyelés és genetika függő.
2022. ápr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%

9


Ez nagy igazsàg



Nekem amúgy első gyerekkel szintèn nem kellett semmit tenni.. simán visszaálltam 3 hónap alatt a terhesség előtti súlyomra ( ami mint írtam 10 kg-mal több, mint a szerintem ideális)


Másodikkal viszont nemhogy fogytam, hanem híztam.. terhesség alatt is több ment fel…tehát amugy anbyi volt, hogy szülés utáni súlyom maradt, de a fíz stb apránként àtment zsírba.

Minap néztem a képeket..

2 héttel szülés után jobban néztem ki, mint 1 évre rá, pedig a súlyom ahhoz képest még lejjebb volt.


Szóval valóban genetika… van, aki lefogy , csak a szoptatás miatt, van aki pedig elhízik.


De ahhoz, hogy az alak is szép legyen, edzeni kell, ehhez pedig várni, hogy az izmok megfelelő állapotban legyenek.

Hasat hónapokig kihagyni( finoman minden edzés megmozgatja úgyis)



3.

2022. ápr. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!