Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egészen fájdalmas jósló fájások?

Egészen fájdalmas jósló fájások?

Figyelt kérdés
Este 6 óta görcsölök folyamatosan, változóan 5-7-10 percenként 1 percig kb. A kórházban nézték, 1 ujjnyira nyitott csak a méhszáj, ezért hazaengedtek, hogy menjek vissza ha sűrűsödik, rendszereződik. Hát én aludni alig tudtam, minden ilyen összehúzódásra felkelek, és mélyeket kell lélegeznem, mert annyira fájdalmasnak élem meg. Szültem már egyszer, ott nem így volt. Másnak is volt már ilyen? Elhúzódhat ez még napokig? 38+1

2022. ápr. 4. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez 1 hétig húzódott el 🤷‍♀️
2022. ápr. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem másfél napig tartott ez, kitartás!!
2022. ápr. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most távozott a nyákdugó, az ambuláns lapot éppen nézem (éjjel nem figyeltem, annyira fáradt voltam már) méhszájat 3111 - re írja. Kíváncsi leszek, meddig húzzuk így. Köszi a válaszaitokat ❤️
2022. ápr. 4. 11:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a méhszáj a 17.héten mar 3111 volt.

A 36.héten elment a nyakdugó, a feje is beilleszledett.

38.héten jöttek ezek a fájások, amiket leírtál.

39.hét végén szültem.


Ez még akár sokáig is tarthat 🤷‍♀️


1#

2022. ápr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megszültem hajnali 2-re! 😊
2022. ápr. 5. 05:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!