Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért NEM szülnél otthon?

Miért NEM szülnél otthon?

Figyelt kérdés

Ti mit válaszolnátok az állandó győzködésre,miszerint mindenki szempontjából így a legideálisabb...?

Közeli családtagról van szó,sűrűn találkozunk,próbáltam szépen kérni,hogy ejtsük a témát,egész más véleményen vagyunk,de ha egy ideig szóban nem is hozza fel,küldi az írásokat,videókat róla.

Tudom nem kéne foglalkoznom vele,csak már úgy érzem magam,mintha tényleg én lennék a hülye,amiért fel sem merült nálunk az otthonszülés lehetősége.



2022. ápr. 8. 07:17
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
97%
Elmondanám, hogy én nem érezném magamat/magunkat biztonságban. Aztán megkérném, hogy fejezze be a témát.
2022. ápr. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
82%
Bármi történhet. Ha esetleg nagy a baj és életmentő császár kell (dupla kesztyűs ami annyira gyorsan kell hogy be se mosakodnak) nem érek be a kórházba. Ezt előre nem mondja meg senki.
2022. ápr. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
88%

Mert bármikor adódhat olyan probléma, ami miatt azonnal császár kell.

Én is így jártam apás szülés közben!

Gondolj bele,mi lett volna,ha nincs folyamatosan rajtam a ctg,valamint ha akkora fájások közepette még akkor kell cihelődnöm a kórházba .......

Nem úsztuk volna meg ennyivel.

(Hirtelen lett oxigénhiánya a lányomnak,azonnal toltak a műtőbe).


Valamint. Szüléskor a baba biztonsága az elsődleges. Akinek nem,azt én nem tudom se elfogadni,se megérteni.

Nem akarok senkit megbántani,de így van.

2022. ápr. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
81%
Mert nem azért hordtam ki a gyereket hogy egy felelőtlen döntés miatt meghaljon vagy károsodjon
2022. ápr. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
91%
Kórházban is rettegtem, nemhogy még otthon
2022. ápr. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
89%
Ha küldi a cikkeket, akkor én is szó nélkül küldenék vissza "az otthonszülés veszélyei" jellegűt. Keress egyetlen egyet, ami normális, és minden hasonlóra küldd el válaszul. A harmadik után megunja. :D
2022. ápr. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
92%

Félnék, hogy nem érünk be időben, ha baj van.


Mert lehet baj.


Nagyon elgondolkodtam rajta egyébként.. de pont a megengedett távolság határán lakunk. Nekem ez így nem biztonságos.



Plusz érv:

Én az orvosokban megbízom ( amúgy nem)

2022. ápr. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
65%
Hol élsz, hogy van otthonszülés? Remek orvosom volt, akiben megbíztam. Fel sem merült az otthonszülés, bába sincs felénk. Féltem volna itthon.
2022. ápr. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
96%

Mondd, hogy szeretnél epiduralis fájdalomcsillapítást, az meg otthonszülésnél nincs.

De amúgy nem hiszem, hogy bárkinek bármi köze van ehhez, egyszerűen ignoráld és kész.

2022. ápr. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem elég egy rövid válasz erre. Így érezzük magunkat biztonságban, kérlek hagyd meg, hogy ebben mi döntsünk. Köszönöm a cikkeket, örülök, ha neked sikerült az otthonszülés, másodikra majd meglátom, hogyan gondolom.
2022. ápr. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!