Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után mennyivel lehet...

Császár után mennyivel lehet ugráló jellegű sportot csinálni?

Figyelt kérdés

Pl ugrálókötél, kangoo


Orvos azt mondta, hogy 6 hét, én azt kissé keveslem. Tapasztalatok?



2022. ápr. 11. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos 6 hetet mondott, ha te ezt kevésnek érzed, akkor annyit vársz amennyi neked jól esik.
2022. ápr. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
En 2 hónap után kezdtem
2022. ápr. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Felénk az ugrálós sportokat csaszartol függetlenül szülés után csak akkor ajánlják, ha már regenerálódott a kismedencei izomzat, a futást például egyenesen egy évig nem tanácsolják sokan emiatt.

Lehet az orvosod a hat hetet az enyhe sportolásra értette, azt hat hét után akár el lehet kezdeni, nekem ugrálni nem feltétlenül lett volna kellemes hat héttel császár után

2022. ápr. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden fajta szülés után az intimtorna a dokim szerint kötelező. Nagyon sok nő nem foglalkozik a gyermekágyi időszakkal (6 hét pihenésről kellene szólnia!). Emellett az intimtornát is feleslegesnek tartják. A dokim sok olyan nővel találkozott, aki leszarta és medencesüllyedése lett. Szóval ő addig nem jött helyre egy nő az intimtorna segítségével (gyermek alatt végezhető) minden fajta sport tilos szerinte. Így nem lesznek hosszútávon gondok. Ha 6 hét után így jól van a nő, akkor mehet, viszont általában 3-4 hónap kell a nők tapasztalata szerint. Van akinek kevesebb, van akinek több.
2022. ápr. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én teherbeesés előtt jó 2 évig ugrokoteleztem,de császár után fél évvel meg kifejezetten rossz volt csak simán ugrani is, úgy éreztem lotyog bennem minden,,alkatreszem,,
2022. ápr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!