Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egy terhes nő a szülésig...

Egy terhes nő a szülésig vezethet autót? Ha nincs más (tényleg nincs) +, akkor elmehetek kocsival a szülészetre?

Figyelt kérdés
2008. dec. 17. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne vezethetne.

Ha arra gondolsz,hogy szülni egyedül azt már inkább ne, mert nem tudsz a fájások alatt a vezetésre figyelni. vigyen inkább valaki.

2008. dec. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már fájásaid vannak nem biztonságos vezetni. Inkább hívj taxit, vagy mentőt.
2008. dec. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Márhogy mikor elindult a szülés akkor vezethetsz e?? Hát inkább ne, baromira balesetveszélyes sose tudhatod melyik percben gyordul fel úgy a folyamat,hogy a fájásoktól azt se tudod merre az előre..:)

Szóval szerintem NE.Inkább hivd ki a mentőket!!

2008. dec. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a szülés előtti nap még javában vezettem, viszont nézd meg ha van casco az autón, mert jó néhány biztosító nem fizet, ha a vezető x hetes terhességen túl van! A szülészetre én nem mentem volna kocsival, mert nem tudhattam milyen lesz, és a babát semmi esetre sem akartam volna veszélyeztetni, meg akkor azért nem tudsz annyira figyelni az útra. Inkább taxi, de szerintem kevés ember van, akár idegen is, aki nem vinne be szívesen egy szülő nőt.
2008. dec. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már fájásaid vannak semmiképpen!!! Nem tudod, mikor jönnek és mennyire erősödnek fel. Elég, ha a fájdalomtól véletlen rátaposol a gázra a fék helyett... gondolj csak bele. De amíg jól érzed magad, vezethetsz, de ne felejtsd el, ha kicsit is rosszul vagy, nem szabad autóba szállni. Én két héttel a szülés előttig szinte minden nap vezettem, de a 39. héten már éreztem, hogy nem annyira stabil a közérzetem.
2008. dec. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én már nem fértem oda rendesen a kormányhoz, úgy, hogy a pedálokat is elérjem, sajna. de szülni, ne menj egydül autóval semmiképp... valaki legyen veled.
2008. dec. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én még vezettem a szülés előtti nap.


Viszont amikor rádjön a szülhetnék, eszedbe nem jusson vezetni!


Amikor rámtörtek a fájások, még utasként is borzasztó volt az út a kórházig. Minden egyes bukkanónál, fékezésnél, azt hittem, megszülök.

Vigyázz magadra! Üdv

2008. dec. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtam vezethetsz, ha biztonságosan eléred a pedálokat. Nekem elfolyt a magzatvít, rendbekaptam magam és indultunk a kórházba-én vezettem.
2008. dec. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a szülésem napján még vezettem, már folyamatos fájásaim voltak mikor hazamentem az NST-ről. De szülni a férjem vitt be. még viccelődtünk is az orvossal mikor mondta,hogy ebből szülés lesz, hogy de az autót kiviszi haza?
2008. dec. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!