Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A nyíregyházi szülészetre...

A nyíregyházi szülészetre babás szobába (nem alapítványi) mit kell bevinni a picinek?

Figyelt kérdés
Decemberben szülök, és érdekelne, hogy hány ágyasak ezek a szobák, pelenkát, ruhát, popsikrémet, popsitörlőt, köldökápoláshoz alkoholt, hintőport, gézt, vattát, stb. kell-e bevinni vagy ott adnak. Csak este viszik ki a fürdetéshez a babát,amúgy egész nap és éjjel velem van?
2010. nov. 13. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
szia,nekem most lesz két éve,hogy ott szültem. Pelenkát vigyél,mert azon eléggé spórolnak meg popsitörlőt. Más nem kell a babának. A babás szoba úgy néz ki,hogy két ilyen terem van amit összeköt egy pelenkázó szoba, ott fogod pelusozni, köldökét kezelni a yermeknek. Szülés után egy nappal már bent aludhat veled a pici, délután fürdetik őket. Ezek hat ágyas szobák. Knél fogsz szülni?
2010. nov. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 5 hónapja szültem Nyíregyházán. Én az 1-es szobában voltam. 3-an voltunk egy szobában. A baba ellátásához mindent adtak. De szerintem azért vigyél popsitörlőt meg pelust. Mert pelusból csak 5db-ot adnak. Persze ha kérsz adnak még plusszba, de nekem is volt olyan, hogy délelőtt kértem és még délután se hoztak. Szóval inkább vigyél. Popsikenőcsöt adnak, de úgyis fogsz kapni felicitas csomagot, abban lesz egy csomó ilyen termékminta. Azt is használhatod ha elfogy az amit adnak. Amúgy nekem ott libero pelust adtak a baba ellátásához meg bepanten popsikenőcsöt. Ha van kérdésed írj! Van választott szülésznőd? Jó babavárást!
2010. nov. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. A baba egész éjjel veled lehet, de én az éjféli etetés után visszatoltam (különben nem tudtam pihenni, mert egész éjszaka azt figyeltem, hogy minden rendben van-e vele,) és 5-kor visszahozták, vagy én mentem érte.
2010. nov. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sokat segítettek! Orvosom van, szülésznőm viszont nincs. Kétszer is kérdeztem a dokit, hogy szerinte fogadjak-e. Azt mondta mindkétszer, hogy nem kell, papás szülés lesz, felesleges. Szerintetek?
2010. nov. 15. 16:46
 5/6 A kérdező kommentje:
És a csecsemős nővérek milyenek?
2010. nov. 15. 16:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem mindenképpen fogadj szülésznőt! Nekem volt fogadott orvosom is, de amikor szültem pont elutazott. Szóval legalább a szülésznőm ott volt velem. Meg az is lehet, hogy a dokinak rajtad kívül más kismamája is akkor fog szülni és így nem csak veled foglalkozni. Ha gondolod én megadhatom neked a szülésznőm számát privibe. Én nagyon meg voltam vele elégedve. Mindent elintézett nekem amire szükségem volt.

Hát, a csecsemős nővérek....

Vannak köztük nagyon rendesek, és nagyon aranyosak, viszont van köztük olyan is akik ezek ellentettjei.

2010. nov. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!