Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésnél kijött aranyérre...

Szülésnél kijött aranyérre Lioton gél?

Figyelt kérdés
6 napja szültem jó nagy súlyú babát, mellé lett egy elég brutális aranyerem. Nem fáj, de nagy, nagyon zavar. Valamennyit kisebbedett a Reparonos kezelés hatására. Lioton gél jó lehet rá? Van aki használta és segített?

2022. ápr. 14. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Nekem a Reparon szépen lassan elmulasztotta. 6 nap elég kevés még.
2022. ápr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%

A lioton nem aranyérre van, hanem viszérre.


Én eddig 4 féle krémet próbaltam, egyik sem segített sokat. 6 honapja szültem, a mai napig küzdök az aranyérrel.


Egyebként ha egyszer kialakul, azt krem nem fogja eltüntetni, csak esetleg egy műtét.

2022. ápr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Nekem is kijött így a 39.hétre,még nem szültem meg,előre félek a kitolástól.A lioton amúgy segít,de ha picit is sebes akkor nem szabad rá kenni.Kedves 2-es az aranyér is viszér,csak nagyon rossz helyen.Én hemorid kúpot+krémet használok,és 2-3x a liotont.A reparon nekem semmit nem csinált.Az a baj,hogy nekem a szülés előtt a súly miatt nem is fog elmulni,csak max nem fáj annyira ezt doki mondta.Hát nem örültem,de ez van.Kitartás 2-3 hétig is eltarthat míg visszahúzódik.
2022. ápr. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%

A lioton gél jó aranyérre is :)


"Liotont ma széles körben használják, annak ellenére, hogy a gyógyszer fő célja az alsó végtagok varikózisának és szövődményeinek kezelése. De az aranyér lényegében ugyanaz a visszér"


Nekem használt, míg a reparon pl nem

2022. ápr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!