Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lioton-gél terhesség alatt?...

Lioton-gél terhesség alatt? Sziasztok! Nem vizesedek (még), visszér sincs a lábamon, de szeretném megelőzni.

Figyelt kérdés

Most 22 hetes kismama vagyok. Szerintetek ha minden este bekenem a lábam vele, használ valamit? Elég sokat sétálok, kirándulunk stb. Szóval nem egész nap felpócolt lábakkal fekszek. :)


Arra gondoltam hátha ez segít valamit, akár megelőzés szempontjából is.


Köszönöm!


2012. jún. 1. 10:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem használnám,inkább kirándulnék kevesebbet mint ilyeneket kelljen használnom.Megelőzésképp pedig főleg nem mérgezném magam és a babám.
2012. jún. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az kimaradt hogy az én lábam viszeres és alapból kell ilyen krémet használnom,de terhesség alatt egyszer sem kentem be a lábam,a doki engedélye nélkül pedig pláne nem.
2012. jún. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem fáj, nincsenek nagy visszereid NE kenegesd inkább, ez csak jótanács.
2012. jún. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Jövőhéten megyek a dokimhoz, elötte jön a védönő, megkérdezem mindegyiket, aztán meglátjuk.
2012. jún. 1. 11:34
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem használtam én se semmit, megelőzésképpen sem.

Láb polcolása, ha pihensz, egyébként laza séta minden nap, bokakörzés, lábujjak összeszorítása, mintha markolnál és elengedése. Nekem ezek segítettek, ma vagyok 38+4 hetes. Egy-két alkalomtól eltekintve nem vizesedtem eddig, ha igen ezektől el is múlt. Kismértékű volt csak, lábujjak, lábfej max egy picit.

A fentieket minden nap csinálom.

2012. jún. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Terhesen nem Liotont, hanem ezt a homeós vadgesztenye-krémet adták, végül nekem nem kellett, de anyu esküszik rá! Természetes, meg terhesen is lehet... De anyu mindent magára ken!
2012. jún. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Osztom a többiek véleményét. Az 5. válaszolónak igaza van. Pihentetni, felpocolni, tornáztatni. Nekem is ez segített az elsőnél is, meg most is. Ja és rengeteget iszok, hogy mosson át teljesen.... Ja és fűszerszegényebb és leginkább sószegényebb főzés. A só megköti a vizet.
2012. jún. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen kedves 7-es, ezt elfelejtettem. + még eszembe jutott, a doki fehérjedúsabb étrendet ajánlott.


5-ös voltam

2012. jún. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én pont ezt kérdeztem a dokimtól kb. 2 hete (most vagyok a 26.hétben) mert a lábamon kezdenek egyre erősebben látszódni az erek, bár visszérnek még nem nevezném. Ő azt mondta (és később a védőnő is) hogy Lioton gélt és Venoruton gélt is használhatok nyugodtan.
2012. jún. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm! Azt hiszem kibírom hétfőig, akkor megkérdezem.

De szerintem is lehet használni.

2012. jún. 1. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!