Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akiket már műtöttek korábban,...

Akiket már műtöttek korábban, kevésbé félnek az első szüléstől?

Figyelt kérdés
Ugye sokan a császártól félnek, ami maga egy hasi műtét, a felépüléstől utána, vagy a beavatkozásoktól, például mint a beöntés, varrás, katéter, stb. Akit műtöttek, ezen már átment, annak nem újdonság mindez, az kevésbé fél a szüléstől vagy a kettőnek nincs köze egymáshoz?
2022. ápr. 17. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Semmi köze a kettonek egymáshoz szerintem
2022. ápr. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Semmi köze egymáshoz.


Főleg ha hüvelyi szülés lesz. Ott se varrás (gátvédelem esetén) se katéter, se beöntés...

2022. ápr. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Nekem többféle műtétem volt már, több baleset miatt is. Volt már fémsín is a csontomban, amit aztán ki is kellett venni, voltak esztétikai műtétjeim, fogorvosi is, szóval nem csak egy mandulaműtét. De a szüléstől mégis halálosan rettegtem, különösen a gátmetszéstől. Viszont, amikor már ott voltam, akkor nem volt olyan ijesztő, sőt a félelmem teljesen elmúlt, csak fájt nagyon és vártam, hogy vége legyen.
2022. ápr. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Nekem volt már császár előtt nagy hasi műtétem, mégis féltem.

Egyáltalán nem volt rosszabb a császár mint a műtét, sőt...

2022. ápr. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Nekem volt hasi műtétem. Pont a korábbi problémáim miatt császárral szültem. Nem féltem annyira, mint a hasi műtétnél.
2022. ápr. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
97%
Laporoszkopos mutetem volt. Pont emiatt jobban feltem a csaszartol. Nekem a lapar 3 apro vagas volt, de amin a csovet kivezettek azert fajdogalt rendesen, még utana is jo par napig. Nem tudom miert, a szobatarsam kb szaladt már masnap. Igy ebbol kiindulva gondoltam a csaszarnal pusztulat lesz. Hat igy is lett. El lett rontva az erzestelenites (inkabb nem reszeltezem mit eltem at a műtőben) majd az aranyora emiatt es a fajdalom miatt élvezhetetlen volt.
2022. ápr. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenki fél a szüléstől, ha volt a terhesség előtt más mütétje.
2022. ápr. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!