Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vajon a magándokim miért nem...

Vajon a magándokim miért nem tud konkrét választ adni arra, hogy mennyi nála a szülés? Teljesen összezavarodtunk a férjemmel!

Figyelt kérdés

A magánrendelésén megkérdeztük, mennyi nála a szülés. Szerintem ez nem volt udvariatlanság. (Vagy igen?...)

Vártunk volna, hogy mond egy fix összeget vagy hogy ránk bízza. Ehelyett virágnyelven mindenfélét össze-vissza hablagyolt, amiből semmit nem értettünk. Nem is titkoltuk előtte, hogy nem értjük. Úgy kezdte, hogy erre a kérdésre ő nem tud válaszolni, meg olyasmi is volt a monológban, hogy januártól sok mindent másképp fog csinálni az apeh miatt.

Most nem értjük, mi volt ezen neki olyan bonyolult!

Járt már így más is?


2008. dec. 18. 15:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Bocsi, de ez vicces :) Még egy ilyen töketlent?? Bocsi.

Legközelebb ha mész kérdezd meg, hogy van-e fix tarifája vagy annyit adjatok amennyit gondoltok. Vagy kérdezd meg az asszisztensét.

2008. dec. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

szia,

Háát elég érdekes kis hegyi beszédet tarthatott..:D:D

Adjatok annyit amennyit gondoltok, vagy amannyit erre a célra még el tudtok különíteni.

Gondolom a magánrendelésért is elkéri a magas összegeket, és számlát meg nem ad..mert ezt csinálja mind. Úgyhogy örüljön, ha ezen felül még kap valamit.

Legalábbis én így gondolom, és így is csinálom.

2008. dec. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%

Ajaj félreértelmezhető:

nem te vagy a töketlen, hanem a doki :)


Nem lehet, hogy azért kertel, mert valakijének a valakije vagy?

2008. dec. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

Csak tippelek, de neki lehet, hogy kellemetlen ez a szitu. Mondjuk valamelyik korházban fizetést kap a munkájáért, de 10 év egyetemi befektetés után is a diplomások minimálbérét. Elfogadja a plusz pénzt, mert nem nagyon van más kilátása, de nem akarna abba belemenni, hogy valakit ne lásson el mert annak nincs pénze, hiszen ez a hivatása.

Persze furcsa, hogy egyenesbe rákérdeztek és ő nem egyenesen válaszol. És az is lehet, hogy naiv a feltételezésem.

2008. dec. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Egyáltalán nem volt udvariatlanság megkérdezni.Főleg a mai világban.

Én is rákérdeztem a magándokimnál .A válasz nagyon meglepő volt. Nem kell érte fizetni,mert a szülés Mo-on ingyenes.

Amúgy nagyon jó fej doki,de persze ő sem gondolta komolyan.

Általában a magán redelésen kért összeg 10x-ét szokták adni.

Esetleg,hogyha kevesebbre gondoltatok akkor adjatok annyit amennyit a pénztárcátok enged,ő meg vessen magára.

Vagy a másik lehetőség,hogy érdeklődsz azoknál,akik nála szültek.

2008. dec. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nemadnék semmit, ha nem tudja megmondani, hogy mit vár el...

Amúgy igen, a magándoki tarifa 10Xét szokták adni a szülésre.

2008. dec. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én dokim is hasonló szöveget vágott le legutóbb, de még kiegészítette azzal, hogy részéről ez egy plusz szolgáltatás, amit meg kell fizetni. Összeget azért nem mondott/ mondhatnak, mivel ez nem publikus. Éppen ezért én nem fogok 10x összeget fizetni neki, pláne, hogy 8000/ alkalom és 31 hetesen már nyolcszor voltam nála...
2008. dec. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem anyira rosszindulatúak vagytok. Itt már sokszor olvastam erről a témáról. Ha megmondja az orvos(nem doki, mert ezért 10-12 évet tanult), akkor az a baj, ha nem akkor meg az....Aki magánorvoshozjár, hogyan várhatja el, hogy az éppn akkor bemegy a kórházba, amikor szükséges, ha nem is honorálja? Én nem kerestem annyit, mint a nőgyógyászok, de már ne is haragudjon senki, én sem mennék be a leglehetetlenebb időpontokban 10-15 000 forintért.

39 hetes

2008. dec. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Adj neki annyit, amennyit gondolsz!

Így is tömjük a zsebüket rendesen a terhesség alatti vizsgálatok alkalmával.

Mi 30 ezret adtunk az 1. szülésnél, hálálkodva köszönte a doki. Szerintem egyszerűen szülés után nyújts át neki egy borítékot x összeggel.

2008. dec. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat.

A tarifája 10x -ét fogjuk adni.

Csak nem értem, hogy ez neki miért kínos, hiszen számomra természetes, ha én felfogadom őt plusz szolgáltatásokért (bármikor rendelkezésre álljon), akkor nyilván ennek ára van.

BOldog karácsonyt mindenkinek!


Ui: nem vagyok senkijének a senkije :-)

2008. dec. 19. 10:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!