Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mirena spirál? Tapasztalatok?...

Mirena spirál? Tapasztalatok? 12 hete szültem császárral és dokim ezt írta fel! Elvileg kedden tenné fel, de úgy félek. Van mellékhatás? Fáj a felhelyezés?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Saját tapasztalatom csak a sima spirállal van, édesdeden szuszókál a másik szobában :)

Azt tudod, hogy ez hormonos spirál és kb. 40eFt-ba kerül?

Maga a felhelyezés nem fáj, max. egy kicsit kellemetlen, én pár óráig görcsöltem, picit véreztem, de ennyi.

Vannak kifejezetten olyan betegségek, amik a spirálokat előnyben részesítik, ilyen pl. a sugárgomba, nagyobb eséllyel alakul ki méhgyulladás, stb.

Nekem "csak" egy gyerekem született a spirál mellett, semmilyen gyulladásos történetem nem volt, a barátnőm viszont két hetet volt kórházban sugárgomba miatt, még hónapokig kell gyógyszert szednie, és még így sem biztos, hogy elkerüli a műtétet...

2010. szept. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
anyumnak elmozdult, és majdnem kilyukadt tőlle a méhe!+fertőzés felhelyezés után 6-7 hónappal!borzalmas volt, 3 ées unokatesó vette észre, h. "keresztanyu roszul van, nem tud felállni!"
2010. szept. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sya. Nekem is volt 2évig fennt mirena spir. és ami nem normális dologként társult hozzá, h 2 évig nem mensiztem:-( majd levetettem, és a kivárt idö után terhes lettem, s sajna 20héten elvetéltem, sztem szerepe volt benn a 28naponkénti vércsere hiányának is...szoval én nem tetetnék a helyedbe.
2010. okt. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Közsönöm a választ!Én nem vállalok több babát!Sajnálom ,hogy így jártál!!!!!:(((
2010. okt. 4. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!