Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ilyen esetben ez fájás gyenges...

Ilyen esetben ez fájás gyengeség lehet ?

Figyelt kérdés
Vajúdás alatt nincs gond, de amikor kéne, egyszerűen nem tud nyomni, mert deréktől lefelé egybe függően fáj csak és a végén vakuum+gátmetszés és hasba könyökléssel oldják meg. Hátha valaki tapasztalat alapján tud írni valami okosságot.
2022. máj. 7. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

Ez csak türelmetlensèg a szemèlyzet rèszèről. Gyakori egy èlettani szünet a tagulas ès a kitolàs közt. Ezt nem vàrtàk ki ilyen esetben.

Segìthet a türelmes vàrakozàs, pozìciòvàltàs, pihenès, ivàs. Normàlis evèshez ilyenkor kèső màr, de egy kis szőlőcukor vagy csoki ad egy kis plusz energiàt.

Hasba könyöklès bizonyítottan felesleges ès kàros.

2022. máj. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálam 2 órát vàrtak.. a baba szívhangja elkezdett esni.. minden támogatást megkaptam.

Az egyik legtermészetespártibb kórházban szültem.


Másodlagos fájásgyengeség volt egyébként.

( oka is volt, rövid zsinór)


Azért tudom, hogy fájásgyengeség volt, mert azóta szültem, össze sem lehetett hasonlítani.


Egyébként mind2 alkalommal baromi gyorsan kitágultam..

A 2. Normál esetben ezután 15 perccel a baba is meglett.

2022. máj. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én annyira emlékszem, hogy kakilási inger volt valamennyi, aztán meg az is eltűnt ahogy hirtelen mindenki körülöttem volt és hiába kérték, hogy nyomni kéne, képtelen voltam rá.
2022. máj. 7. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!