Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szűlés után "leesett" a...

Szűlés után "leesett" a libidóm, ez normális? Visszaáll valamikor a szervezetem?

Figyelt kérdés
4 hónapja szűltem (császárral), és szinte traumám van már a szextől, nem tudok felhangolodni és mindig bestresszelem magam, aztán abbahagyjuk, ez van már egy jó ideje.Csodálkozom,hogy van még tűrelme a férjemnek.Amúgy neki nagyon hiányzik. Valaki volt még így, hogy oldódott meg a helyzet?
2010. szept. 17. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoptatsz?

Én amíg szoptattam, a hátam közepére kívántam a szexet. A hormonoktól van.

2010. szept. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sem kívánom. Pedig nálunk a párom mindent megtesz halk zene, gyertyafény, sőt vett úszó gyertyát és egyszer teleengedte a kádat vizzel tett bele habfürdőt és gyertyákat átvette a gyereket, hogy pihenjek eggyet, amire kijöttem a vízből a gyereket lerakta aludni, a szobában gyertyákkal és halk zenével várt (ja és kaptam egy szép fehérneműt, hogy nőnek érezzem magam, stb. Ez volt az eggyik alkalom a kevesek közül. Már 10 hónapja születm és egyszerűen nincs hozzá kedvem. Remélem elmúlik végre, mert kezdem sajnálni a páromat
2010. szept. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen még szoptatok 2 hónapig (gyógyszeres kezelés miatt kell majd abba hagynom), remélem azután majd megváltozik, mert már én is sajnálom a páromat
2010. szept. 17. 12:43
 4/6 anonim ***** válasza:
ez egy nagyon-nagyon jó kérdés én is ugyan ebbe a cipőbe járok!én 7 hónapja szültem császárral
2010. szept. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lanyok, a ferjemmel kitalaltunk valamit es BEJOTT :) hozott 18 even felulieknek valo dvd-ket, kis filmecskekkel es en a nap folyaman kb 2 szer 5-10 percet megnezek, aztan estere beindul a fantaziam, nem tulzok az elso ilyen alkalommal ateltem megegyszer a naszejszakankat :) egy probat meger, nem?
2010. szept. 20. 18:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Kipróbálom
2010. okt. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!