Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Éhhess vagyok! És ölnék az...

Éhhess vagyok! És ölnék az édességért, de itt már sem a fogmosás, sem a gyümölcsevés nem segít. És az a legrosszabb hogy egész hétévégn csokt ettem. Normális az én szervezetem? Vagy a 15 évesek jobban kivánják a csokit m int általában az emberek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 24. 19:54
 1/5 anonim válasza:
Vitamin szakértők állítják,h ha a szervezetnek vitaminhiánya van,pótolni akarja azt,ilyenkor van bizonyos étel kívánása töménytelen mennyiségben,vagy toll,ceruza rágcsálása atb..A csokival is ugyan ez a helyzet,hisz ha éhes lennél akkor bármi mással is jól laknál és nem feltétlenül a csokihoz nyúlnál.Én is így voltam napi 1-2 tábla csoki volt a minimum +egyéb édességek,elkezdtem komplex multivitamint szedni,és azóta egyáltalán nem vágyom csokira,max nagy ritkán vmi kis rágcsálni való.
2009. nov. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyél pár kocka csokit, mert addig úgyis csak arra fogsz gondolni. Ettől még nem dől össze a világ.
2009. nov. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
én is hasonló helyzetben vagyok mint te kérdező. :) am 1. válaszoló: a komplex multivitamintól nem hízol, mert lehet h kéne nekem is szedni
2009. nov. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

Teljesen megértelek...

Én is pont így voltam, amíg nem vettem étvágycsökkentő italport!


[link]


1 adag belőle csak 100 kalória, naponta 1-2 főétkezést lehet vele pótolni, remekül lehet fogyókúrázni mellette, tele van a gyomrod tőle, tehát semmi éhséget nem érzel, sőt az édesség utáni vágy is megszűnik!!! :D


Én ezt a fajtát szoktam venni, ebben van egy csomó vitamin és még zsírégető is.


2-3 fajtát megvettem és így változatosabb, nem mindig ugyanolyan ízt kell enni.


Először tejjel ittam, de mióta kipróbáltam vízzel, nekem úgy még jobban ízlik.


Próbáld ki! :D

2009. nov. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 pry válasza:

szerintem 15 évesen inkább semmilyen port ne igyál.

Csokit meg ehetsz, de inkább a nap első felében és tényleg ritkán. Vagy próbáld meg a cerbona szeleteket, 75 kalória nem sok. Vagy vegyél egy tábla csokit, egyél egy sort a többit meg osztogasd el:)

2009. nov. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!