Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Érdemes a kiírt időben befeküd...

Érdemes a kiírt időben befeküdni a kórházba ?

Figyelt kérdés
Most május 25-30 közöttre vagyok kiírva,a táskámat már összepakoltam,gondoltam 25-én elmegyek és be fekszek,szem elött legyek. Még csak jósló fájásaim vannak. Befeküdtetek akkor amikorra kiírva voltatok?

2022. máj. 15. 14:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
92%
Ja várjál, mit jelent az, hogy 25-30 közöttre vagy kiírva? egy megadott dátum szokott lenni... és a kiírt utáni napon feküdhetsz be. Legalábbis nálunk. (1, 8 és 9 voltam) Sőőőt, engem le is cseszett az ottani doki, hogy ha péntekre voltam kiírva, miért nem feküdtem már be pénteken... oO
2022. máj. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
91%
Semmi oka, hogy egy egèszsèges nő egèszsèges magzattal a terminus napjan befeküdjön. Ha olyan bajotok van, ami hirtelen ellàtandò komplikàciòt okozhat, de szülèsindìtàsra mèg nem elèg ok, akkor lehet megfontolni a befekvèst.
2022. máj. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
29%
Hát engem konkrétan megfenyegettek, hogy ha nem fekszem be, akkor nem csinálják meg ezeket a vizsgálatokat, amiket csináltak a kórházban, ezért feküdtem be. Teljesen problémamentes volt a terhességem, azért sem indítottak, hanem végül magától indult. Én sem értem, miért volt nekik jó, hogy befektettek, ha visszatekerhetném az időt, biztos nem feküdtem volna be, alig bírtam aludni, úgy horkolt az egyik szobatársam, hogy a szomszéd szobában sem tudtak aludni tőle, idővel kicserélődtek az emberek és csak ctipusúakkal voltam körülvéve, stbstb... Nem volt ám olyan kellemes így a babavárás :D magamtól biztos nem feküdtem volna be. 1-es voltam
2022. máj. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
90%
Addig még 6x megszulhetsz előbb.
2022. máj. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
66%
Május 25-re vagyok kiírva. a dokimmal abban maradtunk, hogy 36. héttől heti egy nst. 38. héttől heti 2. Ha addig nem történik semmi, akkor 40. héten találkozunk és megbeszéljük a továbbiakat. Akkor már 1-2 naponta javasolt az nst. Amennyire én tudom, helyben az a protokoll az, hogy 42. héten indítanak. Előző este kell befeküdni, ha addig nem indul el magától.
2022. máj. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha semmi sem indokolja és elérhető távolságban van a kórház, hogy eljárj a vizsgálatokra akkor én nem feküdnék be.

Hidd el a legtöbb helyen ott se figyelnek rád jobban (tisztelet a kivételnek).

Könnyű szülést! 😊

2022. máj. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem első terhessegnèl fel sem merült.

Pedig azért nem volt közel a kórház.


Második terhessegnèl felajánlotta a doki, ha úgy gondolom ,és szeretném ,felvesznek az osztályra.

Azért ajánlotta fel ,mert második szülés ,általában gyorsabb , és messze a kórház. Ne érjen minket meglepetés.😀

Nem egyeztem bele. Inkább feljartam Pestre vizsgálatra.

2022. máj. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"Ilyen nincs, hogy csak úgy befekszel, mert otthon nincs kedved lenni."


Szerintem nem azért kérdezte, mert nincs kedve otthon lenni. 🤣

Az orvos jelzi, hogy ha indokolt egyébként, azért kell sűrűn nstre menni a végén.

2022. máj. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!