Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A masodikat is szulhetem...

123466 kérdése:

A masodikat is szulhetem csaszarral? Nem nagyon kicsi az ido hogy masfel ev utan teherbe estem? (heg miatt kerdezem)

Figyelt kérdés
Van egy 17honapos kislanyom kiderult hogy ismet babat varok. A lanyomat csaszarmetszessel szultem. Az indok hogy nem tagultam keves magzatviz ödémásláb es nagyra becsultek a lanyom bar azert akkora nem volt. Nagy sullyal kezdem a terhessegem. 123kg
2022. máj. 18. 06:39
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Mire megszuletik mar eltelik tpbb,mint 2 ev csaszar utan,ez aptalaban elegendo szokott lenni a heg beforrasahoz. Ha akarnad valoszinuleg megpeobalhatnad termeszetesen uton(habar azt nem tudom,hogy a sulyos ebben akadaly lehet e). De ha te csaszart "kersz", siman megoldhato az elozo csaszarra hivatkozva.
2022. máj. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Suloyd*
2022. máj. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Sulyod*
2022. máj. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Derjaderja ***** válasza:
59%

Nekem 23 hónap korkülönbsegnél szétnyìlt a heg.

Előtte egyáltalán nem aggódtak az eltelt idő miatt.

Utána azt mondták, főleg a sebészi varrás technikájának múlik, hogy szétnyílhat-e.

Úgy tudom amúgy, hogy a VBAC ellenjavallata az, ha 12 hónapnál kevesebb idő telt el a szülés és a teherbeesés között.

2022. máj. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

A hegrugalmasság teljesen egyéni.

Nekem 1-2. gyermekem között 3 év, és a 2-3. között is 3 év van. A 2. gyermekemnél még is fenyegető hegszétválás miatt toltak a műtőbe. A 3.-nál is rezgett a léc a vége felé, de itt már mindenképp program császáros voltam.

2022. máj. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A császár után 13 hónappal vbac szültem a másodikat, komplikáció nélkül. 😊
2022. máj. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
És aki nem akarja megpróbálni a hüvelyi szülést császár után? Azt megcsászározzák csak úgy?
2022. máj. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!