Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki mennyi cuccal ment szülni?...

Ki mennyi cuccal ment szülni? Volt hova pakolni vagy ott pihent a táska az ágy mellett?

Figyelt kérdés
A kórház listája alapján pakoltam de egy nagyobb méretű cucctáska megtelt és még el se raktam mindent, úgyhogy kénytelen vagyok bőröndbe pakolni. Bezzeg az oldalukon azt is írjak, hogy csak annyi cuccot vigyünk amit az éjjeli szekrénybe és egy keskeny magas szekrénybe belehet pakolni, közbe meg még a vizet amit inni akarsz is neked kell vinned, a wc papírról meg az evőeszközökről nem is beszélve..
2022. máj. 20. 11:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy kisebb gurulós bőrönddel mentem és egy kisebb sporttáskával. Jaa meg a pelenkázó táskával.

Minden befért a szekrényekbe, nem lehet semmi táska meg semmi felesleges cucc elől, hogy ha ne adj isten valami baj van, akkor ne azzal kelljen foglalkozni, hogy útban van egy bőrönd pl.

2022. máj. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sokkal🤣😱


Àgy alatt volt a “bőrönd”


1 pici poggyász a vajúdóba

1 pici a babának

1 kézitáska, 1 ppírtásk étel ital

És egy nagyobb gurulós sporttáska

( látogatás tilalom volt és tél)


Végül a szülés után a vajúdósat ki tustam küldeni a már összepiszkolt holmival.

2022. máj. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én konkrétan egy brutál nagy bőrönddel, meg egy másik kicsivel. A nagy bőröndből kiszedtem a holmikat, és férjem hazavitte szülés után, mikor értünk jött, meg visszahozta. De akkor szabad volt annyi ideig odajönnie, hogy pakolni segítsen, most nem tudom mik a szabályok. És a vicc az egészben, hogy nem is nagyon volt fölös holmim, még hozatni is kellett be ezt azt.
2022. máj. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagy bőröndbe raktam kisebb táskákat. Egyikbe a baba cuccait, masikba az enyémet, a keskeny szekrenybe befért a bőrönd.nem akartam málhás lóként menni a kórházba, igy csak egy db bőröndöt huzkodtam, bár sokat nem kellett mozgatni.
2022. máj. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az ágy mellett volt egy kisebb éjjeliszekrényke, abba semmi nem fért bele kb. Szóval a bőröndben tartottam a cuccainkat, a bőröndöt meg az ágy alá tolva. Bocs, hazudok, a kézitáskám a telefontöltővel meg ilyenekkel belefért az éjjeliszekrénybe, szóval azt ott tároltam.


Amúgy nem vittem rengeteg holmit, 2 napra azért nem kellett sok mindennel készülnöm. A bőrönd maga az a méret, amit a repülőre kézipoggyászként felvihetsz, és nem is volt fullra pakolva.

2022. máj. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy nagy utazó táskával és egy háti táskával. Sok minden belefért az éjjeli szekrénybe, de volt külön egy nagyobb is, így kényelmesen el lehetett férfi. És még oda fért az aljába az üres táska is.
2022. máj. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egy közepes méretű bőrönddel (az osztályra) és egy kis utazó táskával mentünk szülni, plusz a férjem hátizsákja tele volt kajával. Szülés után a kaját áttettük az utazótáskába nekem, ami pedig nem kellett az osztályra, azt áttettük az ő hátizsákjába, hazahozta.

Egyébként nálunk mindent is vinni kellett. Vittem a babának egy csomag pelust, meg törlőkendőt, magamnak felnőtt pelust és már meg is telt majdnem a bőrönd fele. És akkor még hol van a "porcelán étkészlet", a törölköző, köntös, wc papír, zsepi, törlőkendő, pár ruha, textil pelus, pelenkázó alátét, stb!?

Nem fért be a szekrénybe semmi. Meg sem próbáltam. Az ágy alatt volt a bőrönd, onnan ötlöztem. Segítettünk egymásnak a szobatársakkal, mert császáros sebbel azért ez komoly kihívás pl.

Ja, meg a szopis párna külön pakkban jött. hazafelé értelemszerűen már kevesebb cuccunk volt, elfogytak a pelusok jórészt pl.

2022. máj. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
1 utazó bőrőnd, vagy 2 sporttáska elég.
2022. máj. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Első babánál 1 közepes bőrönd, 1 pelenkázótáska + nagyobb válltáska amiben a szülőszobai dolgaim voltam. Babának sok mindent kellett vinnem, ruhát, törölközőt, pelenkát, törlőkendőt, popsikrémet, textil pelust és plédet. Plusz ugye magamnak is sok dolgot raktam be, pl kézi mellszívó, nagy méretű betétek, ezek sok helyet foglaltak amúgyis. Vittem be egy 7dbos csomag pelenkázóalátétet is, nem csak a babának de nekem is jó volt, ugyanis egyszer cseréltek csak lepedőt, ha összevéreztem, egyszer még átcserélték, utána volt hogy egy párnahuzatot adtak hogy tegyem a foltra.. Így inkább hozattam be a párommal, és azt raktam magam alá is.


Elfértek a cuccok. Egy keskeny szekrény volt nálunk is a kórházba, állítva befért a bőrönd. Felette volt egy polc, arra raktam ki a ruháimat, a bőröndre meg a többi cuccot amit nem akartam előlhagyni,plusz a pelenkázótáskát, amiben a pici ruhái voltak. Az éjjeli szekrénybe csak az innivalóim, meg tartós kajáim (keksz, ropi), evőeszköz stb ment. Baba pelenka, kendő stb a pelenkázó szekrényre (2 ágyas szobában voltam, 2 külön polc volt). Pipere cuccok meg a fürdőben voltak.

2022. jún. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

2 nap?


Nekem komplikációmentesen is hétfőn szültem, pènteken mehettem haza…


(2020-ban)


Viszont úgy készültem, ha maradni kell és “karantén” volt, akkor is legyen elegendő..


Egyèbként nem sok feles cucc volt, babának még kellett is, mert hamar anyatejes robbanásokat produkált ( mivel a nagyot szoptattam, eleve volt tejem, ami újra belövellt 12 h alatt)



2. Vagyok

2022. jún. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!