Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mekkora volt a pocakotok...

Mekkora volt a pocakotok szülés után?

Figyelt kérdés

Hónaphoz viszonyítva pl? Egyszer mintha olvastam volna, hogy szülés után kb. a 7. hónap méretei maradnak. De ha cm-ben tudja vki szülés előtti időből+szülés után, az is szuper ☺️ 30. héttől a szülésig még mekkora növekedés várható?

pakolom a kórházi csomagot, hazajövős ruha végett illetve pelenkaméret miatt érdekelne.


2022. jún. 1. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:

30.hét utan jön csak a java 😅

36.hétig el sem hitték, hogy mikor szülök, mert "semmi hasam" nem volt38hetesen meg már mindenórasnak kiáltottak ki, akkora lett. Szülésig meg mégrosszabb.


Egyébként baromira alkat függő.

Nekem pl szülés után akkora hasam volt, mint terhesség elött. Csak jóval plöttyedtebb.

Barátnőmtől meg pl megkérdezte a férje, hogy lesz egy második is?! Akkora maradt a hasa.

2022. jún. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kicsi hasam volt terhesen is. Lapos hassal mentem haza a kórházból (piszkosul szerencsés vagyok, mert nem ez az általános).

Miután hazaértünk, felvettem a régi farmerem és átmentem a Dm-be.

Szerintem nyugodtan hazamehetsz abban, amiben bementél szülni, vagy jön a jó idő, egy kényelmes egyberuha is megteszi.

2022. jún. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Óriási hasam volt, de közvetlenül utána és mind eltűnt, nagyon furcsa volt, lenézni, érezni.

Tenyleg semmi, max mintha kicsit fellennék puffadva. Én is azt hittem, hogy marad utána is egy ideig és nagyon furcsa volt, mintha elrabolták volna a pocakom 😅

2022. jún. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1-2 héten belül már teljesen lapos volt a hasam, de mikor hazajöttem a kórházból még volt egy kicsi. A kismama leggings ami rajtam volt befelé, még hazamenősnek jó volt.
2022. jún. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mikor bejött a szobába valami ajándékdobozos nő azzal kezdte, hogy látom itt még bent van a baba... - pár órája született meg, aztán nem sokkal lett kisebb azután sem :S
2022. jún. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt totál lapos a hasam, ott volt még egy kis vízzel töltött lufi-jellegű pocak :D De nem a 7. hónap méretei, inkább ilyen löttyed, puha és petyhüdt 5. hónapi, nem szép feszesen, mint amikor benne volt a baba, hanem kb mint egy leeresztett autógumi :D Napról napra csökkent a mérete egyébként, a 6. hét végére már a kismamanadrágokat is elpakoltam, mert már lötyögtek rajtam.
2022. jún. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszönöm!

húha 🙈 hát így nem lettem előrébb a pelenka ügyben 🤣 de megmérem a pocakomat majd, aztán kitalálok valamit, utána járok ezeknek a pelenkáknak :) a csípőm azt hiszem amúgy is 95-100centi környékén volt, szóval ekkora méret legalább kelleni fog.

2022. jún. 1. 17:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Kicsi hasam volt terhesen, és teljesen lapos hassal mentem haza a kórházból szülés után. 🙂
2022. jún. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!