Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mennyivel ment...

Szülés után mennyivel ment vissza a pocakotok normálisra?

Figyelt kérdés

Szülés után 1-2 héttel mekkora pocitok volt?


Köszi előre is!


2011. júl. 11. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Az elsővel szülés után hatalmas bőr maradt. Nem telt el 2 hónap,mire majdnem teljesen jó lett,de itt meg is állt a dolog. Azóta valamennyi + bőröcske a pocimon van. (ennek immáron 4 éve)
2011. júl. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szülés után 1-2héttel még akkora volt mint 6hónaposan! De szülés után másfél évvel is akkora volt még mint mikor 3-4hónapos voltam!
2011. júl. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szülés után 1 héttel mintha nem is szűltem volna, sokan meg is lepődtak, hogy valóban csak 1 hetes a babám... hozzáteszem nem az én érdemem, semmit sem tettem érte, genetika az egész. Most 3 hetes a babám, csak a sötét csík a pocimon emlékeztet arra, hogy nemrég még pocakos voltam :)
2011. júl. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ez jó kérdés.

talán életemben nem volt olyan lapos hasam mint szűlés után

teljesen be volt horpadva

de úgy isten igazából amikor jó voltak rém a régi gatyóim

hogy úgy összetudtam cipzározni hogy kényelmes legyen az bizony kb több mint fél év volt..

2011. júl. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia amikor jöttünk ki a kórházból kicsit még látszott de egy hét elteltével mintha nem is szültem volna meg is kérdezték az áruházba ahol vásárolni voltunk hogy vigyázok a babára és amikor mondtam hogy nem hát ő a lányom a kasszás ki volt akadva és sápitozva kotorgált a pénz között hogy mennyit is adjon vissza mert annyira meglepődött hogy a kislányom az :)
2011. júl. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a pocak 3-4 hét után visszahúzódott, de a rajta maradt zsírréteg nem engedte, hogy lapos legyen a pocakom. :)) Ez a terhesség alatt felszedett kilóktól függ, hogy ki mikor nyeri vissza a régi alakját. Gondolom, a többiek hasa is azért maradt meg, vagy nem?
2011. júl. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után közvetlen egy kicsike pukli maradt kifordult köldökkel.A köldököm rá 3 napra visszahúzódott,hasam pedig egyáltalán nem maradt.Genetika!Most jobban nézek ki mint szülés előtt,pedig nem tornázom,nem fogyózom(szoptatok),és 6 hét telt el.
2011. júl. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jah és nem volt kicsi a hasam terhesen!
2011. júl. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!