Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bűzös váladék a császár hegből?

Bűzös váladék a császár hegből?

Figyelt kérdés

1 hete volt császármetszésem. Nem vagyok alapból sem vékony alkat, a hasam meg a terhesség után pont rá lóg a hegre. Felszivódó varratom van , a doki semmilyen kötést nem tett rá, csak lefújta valamivel, ami elvileg lassan lekopik de addig is védi a heget..

Viszont most tegnap óta, nem tudom hogy a hegből jön-e ez a váladék vagy pedig simán csak a meleg miatt befülledt a hasam alatt és azt érzem ennyire szagosnak. Fájni nem fáj, inkább csak viszket , nem is piros , lázam sem volt. Alapból izzadósabb fajta vagyok. Volt valaki esetleg hasonló helyzetben? Ha a hegből jönne a váladék, az probléma lenne egyébként?

Mielőtt haza engedtek a kórházból, az orvos mindent rendben talalt.

Koszonom a válaszokat előre is .


2022. jún. 8. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Hát ha a hegből jön az baj szerintem.Nekem is császárom volt,de semmilyen váladék nem jött belőle.Párod nem tudja megnézni, hogy konkrétan honnan jön?
2022. jún. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Melegtől is bepálhat. Ha a seb váladékozik, az gond és menj vissza a kórházba.
2022. jún. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Nekem nem volt soha császárom, de más hasi műtétem volt nem rég és minden nap fertőtleníteni és kötözni kellett a sebet.
2022. jún. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Valószínűleg sebtapasz sprayvel fújt be. Ezzel az a gond, ha előtte nem lett lekezelve, fertőtlenítővel akkor szépen elszaporodnak a bacik..ugyan is a sebtapasz spray nem fertőtlenít. Meleg van, a kötényhasad még jobban rá tesz.. Amellett neked is illet volna oda haza kezelni.. Jobb esetben csak fincsin bepállott 🥴

Rosszabbik esetben összeszedhetsz egy olyan durva fertőzést, hogy ihaj..


Nem mondta el az orvos hogyan kellene minden nap tisztán tartani?

2022. jún. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Octenisepttel fújd, tegyél rá kötést esetleg és igyekezz szárazon tartani
2022. jún. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézesd meg szerintem, 3 hónapja lassan, hogy császárral szültem, sok problémám volt, de bűzös váladék nem volt soha.
2022. jún. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt olyan sajnos.

Visszamentem kinevettek, lekötötték megint, nincs semmi bajom. Visszahívtak kontrollra. Hát mondanom sem kellett az első vizsgálat után sem lett jobb a helyzet.

Akkor másik doki volt, megnyomkodta, megszagolta. Mondta igen, gyulladás van benne, adott antibiotikumot, mondta, hogy nyomkodjam belőle ÓVATOSAN a váladékot. Ha nem múlik el menjek vissza.

Esetleg hívd fel a kórházat, és kérdezd meg ilyenkor mi a teendő. De mindenképpen menj vele orvoshoz! Jobbulást!

2022. jún. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!