KezdƑoldal » GyerekvĂĄllalĂĄs, nevelĂ©s » SzĂŒlĂ©s » 38 hetes vagyok ma😊elsƑ baba...

38 hetes vagyok ma😊elsƑ baba lessz, kicsit izgulok mivel mĂĄr bĂĄrmikor jöhet.rajtam kĂ­vĂŒl valaki mĂĄs? aki hamarosan szĂŒl? hogy Ă©rzi magĂĄt? fĂ©lsz? Ă©n mĂĄr nagyon vĂĄrom hogy mikor kezd el fĂĄjni Ă©s menni kell. fiĂș? lĂĄny lesz?

Figyelt kérdés
2022. jĂșn. 20. 16:43
 1/9 anonim ***** vĂĄlasza:
Szia! Én holnap leszek 39 hetes Ă©s mĂĄr nagyon vĂĄrom a pici lĂĄnyt. :) KĂ©nyelmetlen mĂĄr ez a terhessĂ©g. Nagy a poci, sokat fĂĄjdogĂĄl, sokat rĂșg a baba, fƑleg este. A doki szerint nagy baba lesz, Ă©n meg elĂ©g pici vagyok, Ășgyhogy örĂŒlnĂ©k, ha nem maradna bent mĂĄr sokĂĄig. A szĂŒlĂ©stƑl nem fĂ©lek egyĂĄltalĂĄn, szerintem felkĂ©szĂŒltem, amennyire lehet elƑre. De nekĂŒnk is elsƑ baba lesz. ÁllandĂłan szĂŒlĂ©störtĂ©neteket olvasok meg nĂ©zek youtube-on. Minden kis görcsnĂ©l lesem az ĂłrĂĄt, de eddig mĂ©g semmi, csak jĂłslĂłk. Te hogy vagy ezekkel?
2022. jĂșn. 20. 17:30
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/9 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Mi mĂĄr sok mindenen tĂșl vagyunk igy kicsit fĂ©lek 😊33 hetesen minden rebbenĂ©s nĂ©lkĂŒl elöntött a vĂ©r, senki nem tudta megmondani mitƑl lehetett, 1 hĂ©tig mĂ©g volt pecsĂ©telĂ©s de hĂĄla istennek elmĂșlt, azĂłta nagyon fĂ©ltem hogy nehogy megint Ă©s csak a 37.hĂ©tĂ©rt imĂĄdkoztam hogy legalĂĄbb addig eljussunk, hĂĄt itt vagyunk 😊 nekem is kislĂĄny lessz, szombaton voltunk az utolsĂł uh 52 cm 3337gramm ra becsĂŒltĂ©k Ă©s a tied mekkora? sok egĂ©szsĂ©get Ă©s kitartĂĄst kĂ­vĂĄnok
2022. jĂșn. 20. 20:24
 3/9 anonim ***** vĂĄlasza:
1-es vagyok. Huh, ez elĂ©g ijesztƑen hangzik. SajnĂĄlom. De mostmĂĄr valĂłszĂ­nleg minden rendben lesz. A 37. hĂ©tig prĂłbĂĄljuk Ƒket mindenĂĄron bent tartani, aztĂĄn olyan jĂłl Ă©rzik magukat odebenn, hogy ki sem akarnak jönni. :) Az Ă©n dokimbĂłl Ășgy kell minden informĂĄciĂłt kikönyörögni. A 38. hĂ©t elejĂ©n azt mondta, hogy most 3,3-3,5 kg, de azt nem tudom, hĂĄny cm. Te hogy szeretnĂ©l szĂŒlni? Nekem nagy ĂĄlmom, hogy Ă©jaszaka Ă©breszthessem a pĂĄrom, hogy Ășristen, indulni kell, Ășgyhogy nagyon remĂ©lem, hogy magĂĄtĂłl beindul. UtĂĄna meg jĂł lenne egy mindenmentes termĂ©szetes szĂŒlĂ©st kiprĂłbĂĄlni, de hĂĄt ahogy alakul. :)
2022. jĂșn. 21. 12:49
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 4/9 anonim ***** vĂĄlasza:

37+2 a babam ma,mult heten 3080gramm volt :)

Csaszar lesz,mert faros,de nem pcs,megvarjuk,amig beindul magatol.

2022. jĂșn. 21. 14:51
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 5/9 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Hehe most jĂłt mosolyogtam elsƑ 😊 Ă©n is termĂ©szetesen szeretnĂ©k Ă©s Ășgy ahogy te kelteni a pĂĄrom hogy akciĂł van😁 ma azt hittem lessz valami görcsölt a derekam a hasam alja a comcom de ezek szerint csak jĂłslĂł volt, eszmĂ©letlen hogy megvĂĄrat de minĂ©l jobban vĂĄrjuk annĂĄl kĂ©sƑbb jön đŸ˜â€ïž
2022. jĂșn. 21. 23:21
 6/9 anonim ***** vĂĄlasza:

1 vagyok. Nekem is ĂĄllandĂłan jĂłslĂłim vannak. Éjszaka Ășgy lopakodok ki mosdĂłba vagy inni, mert ha a pĂĄrom Ă©szreveszi, hogy elmentem, akkor ott ĂŒl az ĂĄgyban, amikor jövök vissza Ă©s nĂ©z rĂĄm hatalmas, csillogĂł szemekkel, hogy hol voltĂĄl. Én meg mondom neki sĂłhajtva, hogy pisilni. :D

#5 akkor ez az izgulĂłs vĂĄrakozĂĄs nektek is meglesz. :) A tietek kisfiĂș vagy kislĂĄny?

Babaszoba, kórhåzi tåska mindenkinél kész? :)

2022. jĂșn. 22. 09:04
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 7/9 anonim ***** vĂĄlasza:

Sziasztok :)

Bocsi, hogy beleszĂłlok a kĂ©rdĂ©sbe mivel Ă©n mĂĄr 5 hĂłnapja szĂŒltem, de olyan jĂł ilyen kĂ©rdĂ©seket Ă©s vĂĄlaszokat olvasni ahol a kismamĂĄk mĂĄr minden pillanatba vĂĄrjĂĄk, hogy meginduljon a szĂŒlĂ©s :) FelidĂ©zi az emlĂ©keket amikor Ă©n is minden aprĂł dologra azt gondoltam, hogy na indul. VĂ©gĂŒl a kiĂ­rt dĂĄtum elƑtt egy nappal szĂŒletett a pici :)

Mindenkinek könnyĂŒ szĂŒlĂ©st Ă©s boldog babĂĄzĂĄst kĂ­vĂĄnok 😊

2022. jĂșn. 22. 20:15
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 8/9 anonim ***** vĂĄlasza:
#1 vagyok, nekem közben megszĂŒletett a picim. Csatlakozok az utolsĂłhoz Ă©s mindenkinek könnyƱ szĂŒlĂ©st, boldog babĂĄzĂĄst! 😍
2022. jĂșn. 25. 20:15
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 9/9 anonim ***** vĂĄlasza:

#7 vagyok

GratulĂĄlok! đŸ˜ŠđŸ„°

Mekkora baba lett vĂ©gĂŒl?

2022. jĂșn. 26. 08:48
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!