Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38 hetes kismama vagyok első...

38 hetes kismama vagyok első babával. Egész éjjel menzesz szerű görcseim vannak + társul hozzá derékfájdalom. Mindkettő teljesen kibírható fájdalom, viszont folyamatos, nincsenek szünetek. Kezdődhet így a szülés/vajúdás? Volt másnál is ilyen esetleg?

Figyelt kérdés
Már tegnap reggel is voltak hasonló tüneteim.

2022. jún. 5. 05:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Nekem ilyen estben azt mondta a szülész orvosom hogy kb 10 percig zuhanyozak meleg vízben és ha elmúltak a görcsök akkor még nem indult be a szülés de ha folytatódik akkor rendszerezi a fájásokat és megindult a szülés.

2022. jún. 5. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha beáll és rendszeres időközönként jelentkezik a fájdalom,mondjuk 5 perces egy órán keresztül akkor beindulhat a szülés.Az első válaszoló jól írta ha meleg zuhanyra ha elmúlik még nincs itt az idő.A szülés beindulását jelezheti még a nyákdugó távozása,vagy esetenként hasmenés.Könnyű szülést!
2022. jún. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdező, lassan szülni fogsz. hogy vagy?babáhzol? ha elmulik josló, ha nem mulik el pihenésre,sétálsára, akkor igazi fájás.
2022. jún. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam a meleg zuhanyt, utána enyhült, majd teljesen el is múlt. Azóta előfordult még egyszer ilyen eset, de abból sem lett semmi. Remélem lassan igaziak lesznek a fájások! 😊

Nyákdugó talán 1 hete már távozott , de nem vagyok benne 100% biztos, hogy az volt.

Tényleg közel lehet már a szülés? Nem szeretném túlhordani, esetlegesen mesterségesen megindítani a szülést…

2022. jún. 7. 12:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!